iPhone 5S Operatörden alınır mı?

Tarifeye ek alınca biraz daha fark oluyor. İmkanın var ise biraz daha bekleyip öyle al. Elinde olan telefon seni idare eder. Çok kötü bir telefon değil.

5s alınırmı ayrı bir konu, operatörlerden o fiyata telefon alınırmı ayrı bir konu.

5S eskidi mi demek istiyorsun yani, ben kasasını beğendiğim için istiyorum. 6 ların kasası hiç hoşuma gitmedi. Oyun oynamıyorum zaten whatsapp, twitter, instagram kullanıyorum birazda internette dolaşmak amaçlı ve normal telefon amaçlı. Fazla uygulama da yüklemem çok müzik dinlerim tabi. 16 GB 5S beni 3 sene kadar idare eder diyorum ama tabi fikir almak istedim.

Hem 5s alma hemde operatörden alma. Vatanda sıfırı 2000 tl.
Oyun oynamıyorum zaten whatsapp, twitter, instagram kullanıyorum birazda internette dolaşmak amaçlı ve normal telefon amaçlı. Fazla uygulama da yüklemem çok müzik dinlerim tabi.
Öyleyse 1400 1500 liraya telefon al. Ben telefonlara pek bakmam ama ben alsam htc m8 yada htc 820 alırım.

Hem 5s alma hemde operatörden alma. Vatanda sıfırı 2000 tl.

Öyleyse 1400 1500 liraya telefon al. Ben telefonlara pek bakmam ama ben alsam htc m8 yada htc 820 alırım.

Aslında IOS bi cihaz istiyorum merak ediyorum ama 1400 1500 liraya da kasası şekli falan güzel ve 4 inçlik telefon bulabilirmiyim diyorum. Çünkü android cihazlar ekranı büyük çıkartıyorlar sürekli ve ben büyük ekrandan nefret ettim note 2 sayesinde. 4 inç benim için ideal boyut.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı