iPhone 5S Tuşun Boşlukta Sallanma Sorunu

Timur KOÇAK

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 8 aydır iphone 5s kullanıcısıyım. Cihazdan memnunum fakat home tuşuna basarken basma sesi dısında sanki içinde hava varmış gibi çıt çıt diye tuhaf bir ses çıkıyor. Yani sanki parmak koydugumuz yer elimize yapışıyor basınca düşüyormuş gibi bir şey. Acayip canımı sıkmaya basladı.

Bir de kilitleme tuşu boşlukta gibi sallanıyor. Önceden saglam duruyordu. Hayır bu tuşları çok kullanmıyorum. Assistive touch mı ne varya ekranda kullanılan tuş şeysi onuda kullanıyorum. Telefonu sallayınca şıngır şıngır tuş sesi geliyor...
Ben mi çok abartıyorum yoksa bu bir sorun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 8 aydır iphone 5s kullanıcısıyım. Cihazdan memnunum fakat home tuşuna basarken basma sesi dısında sanki içinde hava varmış gibi çıt çıt diye tuhaf bir ses çıkıyor. Yani sanki parmak koydugumuz yer elimize yapışıyor basınca düşüyormuş gibi bir şey. Acayip canımı sıkmaya basladı.

Bir de kilitleme tuşu boşlukta gibi sallanıyor. Önceden saglam duruyordu. Hayır bu tuşları çok kullanmıyorum. Assistive touch mı ne varya ekranda kullanılan tuş şeysi onuda kullanıyorum. Telefonu sallayınca şıngır şıngır tuş sesi geliyor...
Ben mi çok abartıyorum yoksa bu bir sorun mu?

Kilit tuşu sallanıyor o doğru fakat bir sıkıntı yaratmıyor. Home tuşuna gelecek olursak bence düzgün bir şekilde çalışıyorsa bir sıkıntı yok fakat sizi rahatsız ediyorsa garantiye yollayabilirsiniz.

İphone 6 kullanıyorum bende de var Amerikadan almıştım tehşirdeki bütün cihazlara baktım hepsi aynı durumda ben bunun bi sorun olduğunu düşnmüyorum belki parmak izi tarayıcısı ile alakalı bi durumdur

Garantisi var bekleyip hiçbirşey elde edememe düşüncesiyle cihaz degişiminde sıfır cihaz vermeyecekleri düşüncesinde gidip geliyorum

Bence bu bir sorun nasıl bir işlem yapmalıyım hiç bir fikrim yok

Garantisi var bekleyip hiçbirşey elde edememe düşüncesiyle cihaz degişiminde sıfır cihaz vermeyecekleri düşüncesinde gidip geliyorum

Bence bu bir sorun nasıl bir işlem yapmalıyım hiç bir fikrim yok
Dostum sen git garantiye ver inan bana. Özellikle TouchID riske girmesin. O tuş boşluğa girmiş orada aşırı kullanımdan.

Karar verdim istanbuldayım zorlu center a gidebilirim ama nasıl bir süreç beni bekliyor ne yapmam lazım hiç bir fikrim yok yardımcı olabilirmisiniz?

Karar verdim istanbuldayım zorlu center a gidebilirim ama nasıl bir süreç beni bekliyor ne yapmam lazım hiç bir fikrim yok yardımcı olabilirmisiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyur dostum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı