iPhone 5s Unutulan Şifreyi Bulma

berkaykara

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
iPhone 5s kullanicisiyim. Parolayi unuttum daha iyisi koydugumu bile hatirlamiyorum ve koyabilecegim tum sifreleri denedim yine de gecersiz. Bunun bir cikar yolu var midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atabilirsiniz. iPhone daki iTunes şifresini hatırlıyorsanız, deneyebilirsiniz. Başka yolu yok bunun işte. Yada bir Apple iş yerine gideceksiniz. İçindeki karttaki bütün dosyalarınızı kopyalayacak. Sonra format atacak ardından dosyaları geri yükleyecek.

Apple ile çalışan iş yerine götürürseniz size ait olduğunu kanıtlamanızı ister. Kısaca faturasını ister.

Hangi paroladan bahsediyorsunuz? İcloud mu? Cihazın genel parolası mı? Kısıtlama şifresi mi?

Sınırlama parolasıydı yazmayı unutmuşum. Sorun halloldu cihazı icloud yedekleyip restore ediyoruz

Hayır hallolmadı. Apple yetkilisinin yönergelerini takip ettim fakat sonuç yine olumsuz.

Sınırlama parolasıydı yazmayı unutmuşum. Sorun halloldu cihazı icloud yedekleyip restore ediyoruz

Hayır hallolmadı. Apple yetkilisinin yönergelerini takip ettim fakat sonuç yine olumsuz.
Halloldu diyince şaşırmıştım. Sınırlama parolası olduğundandır. Apple a götürün. Sizin olduğunu kanıtlarsanız kolayca düzeltirler. Apple yetkilisi ile nerden iletişim kurdunuz?

Telefon ile iletisim kurdum. Bir program aracligi ile bilgisayarima baglanip yonergeleri takip etmemi soyledi. Sitesinde ise telefonu fabrika ayarlarina geri dondurup duzeltilebilecegini eger icloud ya da itunes araciligi ile geri yukleme yaparsaniz sorunun devam edecegi yaziyor. Bana bilgisiz adam oyle soylemedi beni butun gun ugrastirdi. İnternettede turkce tek bir kaynak yok bu konu hakkinda ingilizce sitelerde buldum ve on dakikada hallettim.

Telefonu öncelikle Recovery Mode'a alın.iTunes programı otomatik olarak görecektir telefonu.iPhone'a geri yükle butonuna shift ile basılı tutun ve ipsw dosyasını seçin.Şifre çözülecektir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı