iPhone 6'dan SE'ye Geçilmeli mi?

Xeon

Kilopat
Makaleler
1
Öncelikle merhaba. Yaklaşık 1 yıl önce iPhone 6 16 GB Uzay Grisi modelini almıştım. Fakat 16 GB'ın yetersizliğini yavaş yavaş hissetmeye başladığımdan beri yeni telefonlar aramaya başladım. iPhone SE 64 GB modelini düşünüyorum fakat ekranı yüzünden de korkmuyor değilim. Şu anda iPhone 6 kullandığımı söylemiştim ve ekranı 4.7". SE'nin ise 4". Acaba aradaki 0.7"lik farkı çok hisseder miyim diye korkuyorum. Sizce geçmeli miyim? Ya da bu sene iPhone 7'yi es geçip, seneye 7S (Bu isim ile çıkarsa) almayı da arada düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Telefon ile YouTube, Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarını ve çok sistem gereksinimi istemeyen oyunlar (Kafa Topu, Trivia Crack gibi) oynuyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. :ölü:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam SE'de o 0.7 inç farkını hissedersin. Hele telefonu Türkçe klavye ile kullanınca yazı yazmak zorlaşıyor.

Beklemenizi öneririm. Ekran farkı kesinlikle hissedilir derecede. iPhone 6 halen çok iyi bir cihaz. Sizin işlemlerinizi 2-3 yıl daha rahatlıkla gerçekleştirebilecek bir cihaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı