iPhone 5S'i MP3 çalar olarak kullanmak

Benesiiyy

Centipat
Daha fazla  
Android almak istemiyorum çünkü iOS kullandırmıyor ailem ama MP3 çalar olarak kullanmama izin veriyorlar. Şu an benim için en uygun model 5S, sizce işimi görür mü?

Android almak istemiyorum çünkü iOS kullandırmıyor ailem ama MP3 çalar olarak kullanmama izin veriyorlar. Şu an benim için en uygun model 5s, sizce işimi görür mü?

Şarjının çok çabuk btieceğini düşünüyorum arkadaşımın babası kullanıyordu bayağı hızlı gidiyordu. 5S alacağıma gider Samsung'un S5610k gibi bir modelini internetten veya bir telefoncudan alırdım. Ama ailem iOS harici istemiyor demişsiniz. O yüzden bilemem.

Ben yaklaşık 14 yıl core 2 duo sistem kullandığım için böyle eski cihaz görünce at gitsin moduna giriyorum. Piyasada varsa Mp3 çalar al mis gibi dinle.

Şarjının çok çabuk btieceğini düşünüyorum arkadaşımın babası kullanıyordu bayağı hızlı gidiyordu. 5S alacağıma gider Samsung'un S5610k gibi bir modelini internetten veya bir telefoncudan alırdım. Ama ailem iOS harici istemiyor demişsiniz. O yüzden bilemem.

Ailem iOS istemiyor değil ailem bana iOS almadığı için bir ara almışlardı hemen sattırmışlardı içimde kalmıştı o yüzden istiyorum.

Ben aynısı için iPhone 6 kullanmaya çalışıyorum. Çok mantıksız değil ama Spotify falan iOS 12'de özelliklerinin yarısını yitirmiş. Bir de bataryası fazla dayanmıyor. Hele de 5S'in daha kötüdür. Ha belki düşük güç modu dener, Wi-Fi'ı kapatır, arkada uygulama çalıştırmazsanız, ekran da mümkün mertebe kapalı kalırsa 1 gün dayanır.

Ben aynısı için iPhone 6 kullanmaya çalışıyorum. Çok mantıksız değil ama Spotify falan iOS 12'de özelliklerinin yarısını yitirmiş. Bir de bataryası fazla dayanmıyor. Hele de 5S'in daha kötüdür. Ha belki düşük güç modu dener, Wi-Fi'ı kapatır, arkada uygulama çalıştırmazsanız, ekran da mümkün mertebe kapalı kalırsa 1 gün dayanır.
5 SE düşünüyorum o nasıldır sizce ios sürümü biraz daha güncel

Geri
Yukarı