iPhone 6 128 GB mı yoksa iPhone 6S beklemeli miyim?

Ya arkadaşım bak konu Z3'den açılmış. Bende oradan örnek vererek gittim. Başka telefonlar ile de karşılaştırılır. Ama çıkış tarihi olarak iPhone 6'ya en yakın ve fiyat olarakta yakın telefonlardan birisi Z3. Konu başından beri Z3 ile niye karşılaştırıyorsunuz diye konuşup durmuşsun. Belli ki bir karın ağrın var ki böylesin. iPhone 6'nın çıktığı zamanlarda LG G3 gibi telefonlar çıktı. Kamera olarak onlarla karşılaştırırsın. Ama neredeyse 1 senelik fark var. LG G4 ve iPhone 6 arasında. Daha iyi olması normal. Zaten daha iyi olmasa sıkıntıydı. Sen burada ne anlatmaya çalışıyorsun bize 2 saattir onu anlamadım ben. Ne var yani kamera olarak Z3 ve iPhone 6'nın karşılaştırılmasında?
Dediğim gibi karın ağrım yok. Geçen yıl için 2000+ lira üzeri çıkmış telefon sadece Z3 değildir sanırım. Ya da iPhone'a çıkış tarihi yakın tek telefon Z3'mü? Sizin burada yapmış olduğunuz fanboyluk. Sürekli iPhone'un iyi olduğu kanaatindesiniz. Tamam iPhone'un 8 megapiksellik kamerası çoğu telefondan daha güzel. Bu arada yanlış anlaşılmasın. Sony Xperia Z3 falan kullanmıyorum.

Dediğim gibi karın ağrım yok. Geçen yıl için 2000+ lira üzeri çıkmış telefon sadece Z3 değildir sanırım. Ya da iPhone'a çıkış tarihi yakın tek telefon Z3'mü? Sizin burada yapmış olduğunuz fanboyluk. Sürekli iPhone'un iyi olduğu kanaatindesiniz. Tamam iPhone'un 8 megapiksellik kamerası çoğu telefondan daha güzel. Bu arada yanlış anlaşılmasın. Sony Xperia Z3 falan kullanmıyorum.
Yav allah allah sen benim ne dediğimi anlamıyorsun ki arkadaşım. Sanırım sorunun var. Bak diyorum ki konudaki mesaj yazan arkadaş megapikselin önemli olmadığını söylemiş 20 MP'lik Z3'ü örnek vermiş. Yani diyorum ki megapiksel'in bir önemi yoktur kamera üzerinde. Sen uzattıkça uzatıyorsun. Bak önceki mesajımda ne demişim. ''Ya arkadaşım bak konu Z3'den açılmış. Bende oradan örnek vererek gittim. Başka telefonlar ile de karşılaştırılır. Ama çıkış tarihi olarak iPhone 6'ya en yakın ve fiyat olarakta yakın telefonlardan birisi Z3. '' Ayrıca sen bana fanboyluğun ne demek olduğunu söyler misin? Z3 ile karşılaştırınca fanboy mu oluyorum? iOS ve Android arasında tercih yapanlara ihtiyaçları doğrultusunda iOS öneriyorum. Hiç bir zaman iPhone 6 şu telefondan daha iyidir demedim. Adamın beklentilerine göre daha alınabilir dedim. Sen bizim yazdığımız mesajları yanlış anlamışsın ki ortada bir iletişim kopukluğu oluşmuş. Konuda yazılanları tekrardan gözden geçir istersen. Ne demek istediğimi anlayacaksın.

Yav allah allah sen benim ne dediğimi anlamıyorsun ki arkadaşım. Sanırım sorunun var. Bak diyorum ki konudaki mesaj yazan arkadaş megapikselin önemli olmadığını söylemiş 20 MP'lik Z3'ü örnek vermiş. Yani diyorum ki megapiksel'in bir önemi yoktur kamera üzerinde. Sen uzattıkça uzatıyorsun. Bak önceki mesajımda ne demişim. ''Ya arkadaşım bak konu Z3'den açılmış. Bende oradan örnek vererek gittim. Başka telefonlar ile de karşılaştırılır. Ama çıkış tarihi olarak iPhone 6'ya en yakın ve fiyat olarakta yakın telefonlardan birisi Z3. '' Ayrıca sen bana fanboyluğun ne demek olduğunu söyler misin? Z3 ile karşılaştırınca fanboy mu oluyorum? iOS ve Android arasında tercih yapanlara ihtiyaçları doğrultusunda iOS öneriyorum. Hiç bir zaman iPhone 6 şu telefondan daha iyidir demedim. Adamın beklentilerine göre daha alınabilir dedim. Sen bizim yazdığımız mesajları yanlış anlamışsın ki ortada bir iletişim kopukluğu oluşmuş.
Megapikselin önemli olmadığını biliyorum. Neyse bu konu burada bitsin çünkü uzatmanın bir manası yok.

Megapikselin önemli olmadığını biliyorum. Neyse bu konu burada bitsin çünkü uzatmanın bir manası yok.
Konu başından beri bizde Z3 üzerinden megapiksel olayını anlatmaya çalışıyorduk. Fakat siz olayı farklı yerlere çektikçe farklı şeyler konuşmaya başladık. Son yazdığım mesaja verecek cevap bulamamışsınız ki uzatmamaya karar vermişsiniz. Hadi iyi günler.

Konu başından beri bizde Z3 üzerinden megapiksel olayını anlatmaya çalışıyorduk. Fakat siz olayı farklı yerlere çektikçe farklı şeyler konuşmaya başladık. Son yazdığım mesaja verecek cevap bulamamışsınız ki uzatmamaya karar vermişsiniz. Hadi iyi günler.
Verecek cevabım vardı fakat uğraşmak istemedim. Bu konuyu gittiği yere kadar götürürdüm ama götürmedim uğraşmaya değmezdi.

Buyurun verecek cevabım işte bu. 2014'ün en iyi akıllı telefonları - PCWorld Türkiye
Bunu inceleyebilirsiniz. 2014 yılının en iyi 10 telefonu. Yani anlaşılan sadece 2000+ lira ve üstü olarak Z3 yok imiş. Listede Note 4 Edge var onun ile karşılaştırın?
Kardeşim senin anlama konusunda bir sıkıntın olduğunu düşünüyorum. Başka türlü olamaz. Bunu hakaret olarak algılama.Bak dediklerimi sana tekrar yazmayacağım. '' Ya arkadaşım bak konu Z3'den açılmış. Bende oradan örnek vererek gittim. Başka telefonlar ile de karşılaştırılır. Ama çıkış tarihi olarak iPhone 6'ya en yakın ve fiyat olarakta yakın telefonlardan birisi Z3. '' Başka telefonlar ile de iPhone 6'nın kamerasının karşılaştırılabileceğini söyledim zaten. Note 4 gibi telefonlarla kamerası kıyaslanabilir. Ama sen konuda kendinden neredeyse 1 sene sonra çıkmış S6 veya G4 demişsin. Ben en yakın örnek Z3 olduğu için onun üzerinden gittim konuda. Ayrıca sen internetteki sitelere göre mi bir telefonun en iyi olup olmadığına karar veriyorsun? LG G3 kullandım aşırı ısınma ve şarj sorunu vardı 2K ekrandan dolayı. O telefon 2. sırada, Note 4 gibi telefonlar onun gerisinde, ee şimdi nolacak? senin mantığına hayran kaldım. Gerçekten mobil cihazlar konusunda mükemmel derecede bilginiz varmış.

Kardeşim senin anlama konusunda bir sıkıntın olduğunu düşünüyorum. Başka türlü olamaz. Bunu hakaret olarak algılama.Bak dediklerimi sana tekrar yazmayacağım. '' Ya arkadaşım bak konu Z3'den açılmış. Bende oradan örnek vererek gittim. Başka telefonlar ile de karşılaştırılır. Ama çıkış tarihi olarak iPhone 6'ya en yakın ve fiyat olarakta yakın telefonlardan birisi Z3. '' Başka telefonlar ile de iPhone 6'nın kamerasının karşılaştırılabileceğini söyledim zaten. Ama en yakın örnek Z3 olduğu için onun üzerinden gittim konuda. Ayrıca sen internetteki sitelere göre mi bir telefonun en iyi olup olmadığına karar veriyorsun? LG G3 kullandım aşırı ısınma ve şarj sorunu vardı 2K ekrandan dolayı. O telefon 2. sırada, Note 4 gibi telefonlar onun gerisinde, ee şimdi nolacak? senin mantığına hayran kaldım. Gerçekten mobil cihazlar konusunda mükemmel derecede bilginiz varmış.
Şu aptalca ve saçma muhabbete bak. Bir kişi kalkmış Z3 ve profesyonel kamerayı kamerayı karşılaştırmış, öbürü iPhone 6 ile yani bu kadar saçmalık olamaz. Profesyonel kamera nerede Z3 nerede aklınız kesiyor mu bunu? Kestiğini pek sanmıyorum ki kesse hemen o yorumun altına ''Katılıyorum. 20 MP'ye sahip olan Z3'ün kamera testlerinde iPhone 6'dan geride olması gibi.'' yazmazdınız. Baştan biri profesyonel kamera ile Z3 karşılaştırmış sonra iPhone 6 demiş. Z3 ikisinden de kötü çekiyor olabilir. O kamera da kullanılan lens ve teknoloji Z3 te var mı? Peki iPhone'da kullanılan teknoloji o da Z3'de yok. Yani bu kadar saçmalık olamaz ki hemen öne Z3'ü atmışsınız. Bence siz benim ne demek istediğimi tam anlayamadınız bence bir doktora görünün.

Şu aptalca ve saçma muhabbete bak. Bir kişi kalkmış Z3 ve profesyonel kamerayı kamerayı karşılaştırmış, öbürü iPhone 6 ile yani bu kadar saçmalık olamaz. Profesyonel kamera nerede Z3 nerede aklınız kesiyor mu bunu? Kestiğini pek sanmıyorum ki kesse hemen o yorumun altına ''Katılıyorum. 20 MP'ye sahip olan Z3'ün kamera testlerinde iPhone 6'dan geride olması gibi.'' yazmazdınız. Baştan biri profesyonel kamera ile Z3 karşılaştırmış sonra iPhone 6 demiş. Z3 ikisinden de kötü çekiyor olabilir. O kamera da kullanılan lens ve teknoloji Z3 te var mı? Peki iPhone'da kullanılan teknoloji o da Z3'de yok. Yani bu kadar saçmalık olamaz ki hemen öne Z3'ü atmışsınız. Bence siz benim ne demek istediğimi tam anlayamadınız bence bir doktora görünün.
Ben profesyonel kamera olayına hiç girmedim. Mesajlarımı dikkatli oku. Ama kağıt üstünde 8 megapiksellik iPhone 6'nın Z3'den daha başarılı fotoğraf çektiğini söyledim. Altına da kanıt olarak video attım. Şurada sana sabahtan beri laf anlatmaya çalışıyorum. Z3'den örnek verilmiş ve iPhone 6 ile karşılaştırılmaya uygun telefonlardan birisi diye. Sen kalkmış ''birsürü telefon var G4 var S6 var sen niye Z3 ile kıyaslıyorsun'' diyorsun sabahtan beri. Z3 ile iPhone 6'nın kamerasını kıyasladık diye bir yerlerinize bir şey mi battı arkadaşım? sana defalarca aynı şeyi yazmaktan bıktım. Sen sürekli olarak yaaa niye Z3 ile kıyaslıyorsun ki kamerayı başka telefonlarda var diye konuda konuşup duruyorsun. Bir de gitmiş yalan yanlış bir liste vermişsin. En iyi 10 telefonu diye. Yorumları okursan zaten attığın şeyin ne kadar yanlış olduğunu görürsün. LG G3 2. sıradayken ondan kat ve kat iyi telefonları geri plana koyuyorlar. Senin gibiler yüzünden insanlar yanlış yanlış işler yapıp duruyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı