iPhone 6 16 GB Yeterliliği

hakan imat

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 6 almaya karar kıldım ama 16 gb bana yeter mi çünkü 16 gb'nin 11 gb gibi bir alanı kalıcak bana, Facebook, Messenger, Whatsap, İnsatgram, Snapchat, No crop, retrica gibi uygulamalar yüklerim. Oyun yüklersem küçük oyunlar yüklerim tek sorun güncelleme gelirse yeterli yer kalır mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Facebook, Messenger, Whatsapp, İnstagram, Snapchat, Retrica, No crop fotoğraf çekerim video çekmem oyun oynamam sadece güncellemeler biraz büyük oluyo yer yeterli olucakmıdır ?

Facebook, Messenger, Whatsapp, İnstagram, Snapchat, Retrica, No crop fotoğraf çekerim video çekmem oyun oynamam sadece güncellemeler biraz büyük oluyo yer yeterli olucakmıdır ?
Yeterli olacaktır ama uygulamaların ön belleğinde birikiyor genelde uygulamaları ayda 1 silip tekar yüklersenız sıkıntı olmaz

Ben iPhone 6 16GB kullanıyorum. Az ve öz uygulama 2 tane de oyunum var. Hala da 10GB boş alan var. Modern Combat 5 veya Asphalt 8 yüklemeyi planlıyorum. Hiç de yetmeyeceği hakkında şüphem yok çünkü oyunları oynayıp kaldırıp başka oyunlar kuruyorum. Kullanımınıza bağlı değişecektir yetip yetmeyeceği.

İphone 5S fiyatı düşecek diye bekledik bekledik tersine daha da arttı 2200 liraya kadar çıktı. Yatırım amaçlı da alınabilir aslında.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı