iPhone 6 batarya tavsiyesi

cezzar645

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar. iPhone 6 telefonumun batarya pil sağlığı bitti denebilecek seviyede. Bataryalardan anlamıyorum fazla. Bana önerebileceginiz bataryaların linkini bırakırsanız teşekkür ederim.

Orjinal bataryadan şaşmayın. Deji gibi yan sanayi bataryalar kısa bire süre sonra verimliliğini yitiriyor. 200 lira daha koyup Apple teknik servisine yeniletin.

Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar. iPhone 6 telefonumun batarya pil sağlığı bitti denebilecek seviyede. Bataryalardan anlamıyorum fazla. Bana önerebileceginiz bataryaların linkini bırakırsanız teşekkür ederim.

Hocam orijinal bataryadan şaşmayın Deji gibi firmalar almayın orijinal pili daha verimlidir daha uzun gider ve daha fazla dayanır Deji alıp 1 yıl sonra yine aynı seviyeye düşebilirsiniz 400 TL orijinal pili ama bence o kadar eski bir telefona vermeye değmez ama illa pilini değiştireceğim diyorsanız orijinalden şaşmayın kesinlikle ve telefoncuya yaptırmayın Apple teknik servisine gönderin. iPhone Pil Değiştirme - Resmi Apple Desteği (TR)

Yeni konular

Geri
Yukarı