iPhone 6 Güç Tuşu Sorunu

Daha fazla  
iPhone6 32 GB modeli mevcut elimde. Anlamadığım bir şekilde güç düğmesi bazen işliyor bazen işlemiyor, flexte mi sıkıntı var yoksa yazılımdan kaynaklı bir sorun mu anlam veremedim. Bu arada garantinin 1 yıl süresi mevcut. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç uğraşma eğer devamlı yapan bir hata ise ve orada bunu gösterebileceksen hemen randevu al Apple'dan götür. Iphone 5'te buna benzer bir sorun çıktı adamlar direk değişim programına aldılar çoğu cihazı. Sıfır cihazın olur:)

Bir de kılıf falan kullanmıyorsun umarım. Bazı kılıflar tam bastırmadığı için çalışmıyor gibi görünüyor o tuş:)

Kılıf kullanmıyorum. Yalnız şunu fark ettim telefonu yeniden başlatınca belli bir süre hiçbir sıkıntı gözlenmiyor daha sonra tuş işlememeye başlıyor.

Üretilen teknolojik ürünlerin kalitesi ve ömrü her yıl düşüyor bu gidişle artık kullan at akıllı telefonlar yaparlar.

Garantiye gitmeden önce, müşteri hizmetlerini ara ve kıdemli görevlilere bağlanmak istediğini belirt. Ardından canın sıkılmışcasına bu sorundan bahset ve yeni bir dosya açıp seninle ilgilenmesini iste. Ardından yolla garantiye gelsin yenisi :)

Herkes`e yorumları için teşekkür ederim. Cihaz hakkında değişim sonucu çıktı bende belirlenen farkı ödeyip 6s aldım umarım hata yapmamışımdır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı