iPhone 6 Ses Açma Tuşu Sallanma Sorunu

FemoMadnes

Kilopat
Arkadaşlar, telefonumun ses açma tuşunun biraz altına bastığımda 'klik' sesi gelmiyor ama biraz üstüne basınca geliyor. Diğer tuşlarda şimdilik sıkıntı yok. Bir de home tuşu sıkıntım vardı. Yani mesela Teknosa'daki teşhir ürünlerinin home tuşu bile oynamıyorken benim tuş hafif sallanıyor. Cihazı Vodafone'dan almıştım. Sizce değişim yaparlar mı? Cihaz daha 3 haftalık.

Operatörden alan bir arkadaşta baya sorun yaşamıştı. Bu forumda yazmıştı şimdi bulamadım konuyu. Bence gidip bir gösterin. Büyük ihtimal Vodafone'da "olur böyle şeyler" diyebilirler. İçinize sinmez ise Apple ile iletişime geçip gerekirse randevu alıp gösterebilirsiniz cihazı. Ses açma tuşu sallanana bir iki defa denk geldim ama Home tuşuna bir şey diyemem.

Valla bende de tuş kilitleme tuşunda sallayınca oynama oluyordu Iphone SE vardı ama sorun yaratmıyordu bence götür değiştirsinler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı