iPhone 6 Hala Alınır mı?

Quadia

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2300 TL bütçem var ve 3-4 yıl kullanabileceğim bir telefon almak istiyorum. Baktığım telefonlar G5, Samsung S6, S7 ve iPhone 6. Hala iPhone 4 kullanan arkadaşlarım olduğu için en uzun ömürlü o gibi geliyor.
Telefonu neredeyse hiç fotoğraf çekmek için kullanmayacağım. Daha çok konuşmak ve oyun oynamak için olacak. iPhone 6 hala alınabilir mi yoksa daha yeni modellere mi bakmalıyım?

Hala bence tabikide alınabilir ama bi apple store genişliği var bide play store bence bide bunu kıyasla sonuçta bi amiral gemisi alıcak bütçen var bence ikisinin sana sağlayacağı imkanları kıyasla

Başka modellerde sadece androide para yetiyor ve onların o kadar uzun süre gideceğini düşünmüyorum.

iPhone 6 çöp telefondur sakın kanmayın. Saydığınız telefonlar daha iyi. ben S7 öneriyorum. 2100-2300 TL arasıydı yanlış hatırlamıyorsam. Onun dışında 6S sağlam telefondur ama iPhone 6 pil, ön kamera (her iPhone'da olduğu gibi) ve RAM açısından yetersiz.

iOS için tabiki düşük RAM işini hallediyor ama iPhone 6 alınmaz artık bunu anlatmaya çalışıyorum. Ayrıca parasını da haketmiyor.

Siz burada çöp mü değil mi tartışması yaparken ben 2 tarafı da denemiş olmak için iphone 6 siparişi verdim. Cevaplarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı