iPhone 6 için Deji batarya alınır mı?

Ama diyosunki kullanıcıya bağlı ancak bende adama dedmki bu kadar eski cihaza para harcama dedim ve iyi dediğimi düşünüyorum.

Eski cihazların hepsi sağlam öyle ama eski cihazlara para harcamaya değmez ben bunu anlatmaya çalıştım.
100 Tl harcamak yerine 2500 TL verip yeni cihaz mı alsın? Saçma saçma konuşmayın Allah aşkına.

Ben 7 farklı cihazda Deji batarya kullandım. Sadece birinde ısınma sorunu oldu onu da ücretsiz değiştirdiler hemen. Gerek batarya kalitesi ile gerek müşteri memnuniyeti ile kesinlikle önereceğim bir markadır. Şu an 7 Plus Max bataryasını kullanıyorum gayet memnunum. Ayrıca batarya yerine yeni telefon al diyen arkadaşa da selam olsun :)

Ben 7 farklı cihazda Deji batarya kullandım. Sadece birinde ısınma sorunu oldu onu da ücretsiz değiştirdiler hemen. Gerek batarya kalitesi ile gerek müşteri memnuniyeti ile kesinlikle önereceğim bir markadır. Şu an 7 Plus Max bataryasını kullanıyorum gayet memnunum. Ayrıca batarya yerine yeni telefon al diyen arkadaşa da selam olsun :)
Hocam ben de kullanıyorum. Mürekkep akması gibi sorun yaşadın mı?

Telefonun bataryasi 1.5 saat dayandigi için bataryayi degistirecegim. Orijinal diye satilanlari mi almalıyım yoksa bunu mu almalıyım? Bayram indirimiyle 107 liraya dusuyor.
2510mAH çok yüksek bir değer o telefon için. Stabilliğini bozabilir ben önermiyorum. 2100mAH düşünün onun yerine. Orijinal batarya taktırmayın ben deji taktım 1. yılını doldurmak üzere ve hala %100 seviyesinde.
Benim şahsi fikrim bence para biriktirip ailemin desteğiyle alırdım o iPhone 6 ya 1 kuruş harcamam.
Tamam da kardeşim burada soru İphone 6'nın bataryasını mı değiştirsem yoksa yeni telefon mu alsam diye sorulmamış. Sizi ilgilendirmeyen konuya niye giriyorsunuz? Orijinal batarya mı deji mi diye sorulmuş. İphone 6 kullanıp kullanmamasından bize ne?

2510mAH çok yüksek bir değer o telefon için. Stabilliğini bozabilir ben önermiyorum. 2100mAH düşünün onun yerine. Orijinal batarya taktırmayın ben deji taktım 1. yılını doldurmak üzere ve hala %100 seviyesinde.
2300 MaH bulamadım, bulduklarım da çok pahalı. Ciddi bir sorun yasar miyim 2500 ile?

Yeni konular

Geri
Yukarı