iPhone 6 mı Casper VIA M3 mü?

Exiliesalpha

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben 6 senedir Android kullanıyorum şu an elimde bir seçim şansı var ve neyi seçeceğimi bilemiyorum sizce özellik, oyun kaldırma vb. gibi şeylerde hangisi ne kadar iyi ve hangisini tavsiye edersiniz?
(Fotoğraf işinde Casper çok iyi ama iPhone 6 kötü!)

Iphone 6 alınmaz, güncel Android cihazlara yönelmen daha mantıklı. Iphone 6S bile alınmazken 6 modeli hiç alınmaz. Performans olarak Iphone 6 çok daha iyi oyunlarda. Iphone 6 modelindeki Power GX6450 kat kat M3 modelindeki T720 MP1 modelinden daha iyi.

Arkadaşlar ben 6 senedir Android kullanıyorum şu an elimde bir seçim şansı var ve neyi seçeceğimi bilemiyorum sizce özellik, oyun kaldırma vb. gibi şeylerde hangisi ne kadar iyi ve hangisini tavsiye edersiniz?
(Fotoğraf işinde Casper çok iyi ama iPhone 6 kötü!)
iphone 6 star wars heroes gibi light grafikli oyunlarda bile kasma yapiyor. oyun falan oynayacaksan tavsiye etmem. casper da uzun omurlu olmaz.
xiaomi, realme gibi urunleri dusunmelisin.

iPhone 6 daha iyi o ikili arasında fakat iPhone 6 eski bir cihaz ve aynı paraya daha güçlü bir işlemci barındıran başka bir iPhone modeli olan SE'yi alman daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı