iPhone 6 mı Note 4 mü ?

Eğer seçeneklerinin arasında ''Uzun Ömürlü Kullanım'' varsa kesinlikle iPhone serisi diyorum. Hatta bütçenizi biraz daha arttırıp iPhone 6 Plus alabilirsiniz, oyun ve film keyfi daha rahat oluyor. Eğer telefondan sıkılırsan ve satmak istersen çok güzel fiyata da satabilirsin ama Note 4 alırsan değeri çok çabuk düşecektir. (Bugün Note 4 alırsan bir sonraki Note 5 çıkabilir, Samsung'un kullanıcı kaybetmekte en büyük katkısı bu bence.) Günümüzde iPhone 4 gibi bir telefona İOS9 gelecekse bu firmayı kesinlikle ayakta alkışlıyorum.

Eğer seçeneklerinin arasında ''Uzun Ömürlü Kullanım'' varsa kesinlikle iPhone serisi diyorum. Hatta bütçenizi biraz daha arttırıp iPhone 6 Plus alabilirsiniz, oyun ve film keyfi daha rahat oluyor. Eğer telefondan sıkılırsan ve satmak istersen çok güzel fiyata da satabilirsin ama Note 4 alırsan değeri çok çabuk düşecektir. (Bugün Note 4 alırsan bir sonraki Note 5 çıkabilir, Samsung'un kullanıcı kaybetmekte en büyük katkısı bu bence.) Günümüzde iPhone 4 gibi bir telefona İOS9 gelecekse bu firmayı kesinlikle ayakta alkışlıyorum.
Geliyor da ne oluyor, 4s'de iOS 8 kasıyor. Ayrıca kullanıcı deneyimiyle alakalı bir durum, 1 ay Note 4 kullanın bakalım memnun kalmayacakmısınız. Samsung kötü olabilir ama Note 4 gayet iyi yapılmış, pil yüksek, ekran kaliteli, işlemci hızlı, iOS artık o kadar havalı kalmıyor, Android lollipop çok güçlü bir işletim sistemi, iOS 9 da Android de olan bir çok özelliği almışlar, özellikle son uygulamalar kısmı çok belli ediyor.

Senin dünyadan haberin yok, material dizayn daha çok ilgi görüyor, öyleyse neden almışlar kart uygulamalar tasarımını, süs olsun diye mi?
O grafikleri ben göremiyorum nedense, sadece dört sütunlu bir uygulama başlatıcı, ve kaydırma efekti, parallaks güzel ona lafım yok, ama ben böyle ahım şahım efektler göremedim. Android 5.0 veya 5.1 yüklü bir telefonu alın, ayarlarda dolaşın uygulamaları arkaplana alın yani çok güzel efektleri var örneğin sayfanın dibine kaydırdığın zaman su balonu gibi bir şey çıkıyor, elini hareket ettirdikçe yön değiştiriyor.
Ayrıca OS X konusunda haklısın, bence de Windows'dan daha iyi.

Şu an ki telefonun idare edebiliyorsa biraz daha bekleyip Note 5 alabilirsin fakat acil ise film ve oyun büyük ekranda daha iyi olur. Bu yüzden Note 4.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı