iPhone 6 Plus VS Samsung Note 4

Telefon ile ilgili başka herhangi bir sorunuz olursa pm yoluyla veya burdan sorarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Dediğiniz gibi telefon cidden büyük, sizde büyük olması göze batıyor diyorsunuz. iPhone 6 alabilirdiniz, Plus'ı tercih ettiniz. Bunun başka bir sebebi olmalı. Bizlerle paylaşırmısınız ?

Plus aldım çünkü resim düzenlemesi yaparken veya gelen mail lere bakarken plus ı kullanması normal 6 ya göre çok daha rahat. En basitinden plus ın klavyesi de büyük olduğu için yazı yazarken daha rahat yazıyorsunuz ve de yanlış bir harfe basmıyorsunuz. Bir diğer tercih sebebimde 6 plus ın pili 6 ya göre daha uzun kullanım süresi sunuyor.

Plus aldım çünkü resim düzenlemesi yaparken veya gelen mail lere bakarken plus ı kullanması normal 6 ya göre çok daha rahat. En basitinden plus ın klavyesi de büyük olduğu için yazı yazarken daha rahat yazıyorsunuz ve de yanlış bir harfe basmıyorsunuz. Bir diğer tercih sebebimde 6 plus ın pili 6 ya göre daha uzun kullanım süresi sunuyor.
Size katılıyorum, Plus'ın kamerası normale göre daha kaliteli. Arada 300 TL fark var ama Plus bana daha mantıklı geliyor normale göre.

15 kişi Plus, 15 kişi Note 4 demiş. Farkı değiştirmek bana kaldı. :) Görüldüğü gibi özellikleri incelediğimizde Note 4 açık arada daha iyi ama bana özellik yerine rahatlık gerek. Yani IOS gibi bir işletim sisteminden bahsediyorum. Samsung ne yaparsa yapsın iPhone'dan vazgeçmeyeceğiz anlaşılan. Müşteri desteği olsun, kullanışlılık ve sadelik olsun Apple bu işi önde götürüyor. Kararımı verdim, inşallah iPhone 6 Plus Gold alacağım. Katılımınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı