iPhone 6 Plus Bükülme Sorunu

Sen elinle büküyorsan, arka cebine koyup üzerine oturuyorsan, yere düşürüyorsan ve bu durumlarda telefon bükülüyorsa garantiye girmemelidir. Giriyorsa yapan firmadakilerin hepsi enayidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapağın arkasında ya da herhangi bir yerde üstüne oturursanız bükülür falan yazmıyor.Ya da 60 kilodan ağırsanız üstüne oturmayınız falan ...

İlk mikrodalga fırınları hatırlarsanız kadının biri, kedisini kurutmak için içine koyuyor; dolayısıyla kedi ölüyor.
Böyle bi' uyarı olmadığı için milyon dolarlık tazminat alıyor.

Kola kutularında neden soğuk içiniz yazıyor? Zaten kimsenin demleyip içme gibi bi' niyeti yok. Ama dönecek şikayetlerden kaçınmak için o yazıyı koyuyorlar.

3000 TL veriyorsun onu almak için; bi' de aman üstüne oturmayayım, aman cebime koymayayım bükülür diye düşünmemelisin.

Üstelik ne kadar kendi elleriyle büküyorlarsa da diğer markaların modelleri bükülmüyor. Bu bükülme iPhone 'un kalitesizliğini gösterir

''Kola kutularında neden soğuk içiniz yazıyor? Zaten kimsenin demleyip içme gibi bi' niyeti yok. Ama dönecek şikayetlerden kaçınmak için o yazıyı koyuyorlar.''
@Hamdi A. Sevbeni, soğuk olmayınca kola kimyasalları tepkimeye girip asit oluşturmuyor diye biliyorum. Asit olmayınca klozet olsun lavabo olsun kolay temizlenmiyor :).

Bazı şeyler sadece Amerika'da olur. Adamların vatandaşları aptal ya da aptal taklidi yapmayı seviyor. Türkiye için konuşursak, bu tarz bir şikayetle dava açarsanız alacağınız tazminat 0 TL olacaktır.

Mumların üzerinde de ilginç uyarı ibareleri var adamların ülkesinde. Üzerinde yazmıyor diye kimse burada tutup mumların diğer kullanım amaçlarını araştırmıyor.

Sen elinle büküyorsan, arka cebine koyup üzerine oturuyorsan, yere düşürüyorsan ve bu durumlarda telefon bükülüyorsa garantiye girmemelidir. Giriyorsa yapan firmadakilerin hepsi enayidir.

Firma mı enayidir ? Sen Türkiye dışını bilmeden konuşuyorsun sanıyorum. Doğru olanı odur. Firma sana 1 ya da 2 sene söz veriyor. Türkiye'de bunu niye yapsınlar ki ? Denetleyen yok, bir şey yok.

Türkiye'de firmaların amacı kazık atmak. Hizmet değil.

Arkadaşlar ben lise öğrencisiyim, iPhone 6 Plus almayı düşünüyorum bu yamulma olayını felan görünce kafam karıştı almalımıyım? Alırsam yamulmaması için ne yapmam gerek?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı