iPhone 6 Plus Bükülme ve Şarj Sorunu

omerekeryilmaz

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri. Şu an iPhone 6 Plus kullanıyorum. Telefonumla gayet güzel yaşayıp gidiyorduk ki geçen hafta bir sıkıntı oldu. Bir tartışma esnasında telefon birisi tarafından hafif de olsa orta kısmından yamuldu ve yanlardan bakınca fark ediliyor. Şu an ss koyamıyorum çünkü telefonu çekebileceğim başka bir cihaz yok. Ayrıca normalde telefonun şarjı 2 günü çıkarırken bu olaydan sonra akşama zor dayanıyor hatta dayanmıyor. Isınma ve kasma da cabası. Apple'ın sitesinden baktığıma göre sınırlı garantisi varmış şu an. Gitsem bir şey yapabilirler mi? İlla bedava olsun demiyorum ama kaç liraya halledebilirim bu sorunu? Veya kendim bir şeyler yapabilir miyim? Yorumlarınız benim için çok önemli. Şimdiden teşekkür ederim. (Lütfen Android fan boyluğu yapmayın telefona normal kullanımda olmadı başka biri tarafından yapıldı)

Üsküdar ve ya Beşiktaş'ta ki Apple Store götür telefonu yenisi ile değiştirirler sanıyorum.
Baya bi kişiyi değiştirmişler ama benim sorun şu ki yurtdışından aldığım için sınırlı garantisi var. Normal garanti yok diye gözüküyor. Gerçi onu tam anlamadım isterseniz ss atabilirim.

Bildiğim üzere Apple nereden alırnırsa alınsın tüm Apple Store'lar da garantisi geçiyor diye biliyorum ama müsaitsen yine de götür orada tam ve gerçek bilgiyi verirler sana.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı