iPhone 6 bükülür mü?

ShadyRogue

Kilopat
Daha fazla  
1 ay önce gidip bir iPhone 6 aldım ancak 2015 konularına gözüm çarptı. Telefonu bükülenler falan olmuş. Cidden böyle bir şey var mı? Kullanmış Arkadaşlar varsa cevap yazabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 yılı aşkındır kullanıyorum, güzel bir şekilde kullanırsanız bir sıkıntı olmaz.

Bükülmüş cihaza ben de denk geldim fakat kendimde kullandım. Öyle bir sorun olmadı, dikkatli kullanmakta fayda var. Ayrıca arka cebe koymamakta yarar var. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka cebinize koyup, yanlışlıkla üstüne oturursanız eğilme ihtimali var. Aşırı dar pantolon cepleri konusunda da dikkat etmeniz iyi olur. Bu dediklerim genel olarak çoğu telefona zarar verebilecek şeyler. iPhone 6 onlara göre biraz daha hata kabul etmiyor. Normal kullanımda bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Öyle bir bükülür ki resmen aliminyum folyo sanarsın. Arka cebe koyup ayakkabıyı bağlayayım derken üzer insanı o telefon. Hem ayrıca bu devirde iPhone 6 alınmaz, keşke almasaydınız.

Elimden geldiğince dikkat etmeye çalışacağım.
Arkadaşlar biraz araştırma yaptım birkaç video buldum. İlk videoda iPhone 6 Plus'ın bükülme testi yapılıyor ve bunu yapan kişi HTC M9 dan sağlam olduğunu söylüyor. HTC M9 daha dayanıksız olmasına rağmen nedense hiç bükülüyor haberi yapılmadı. İkinci videoda ise iPhone 6S kasası ile iPhone 6 kasasının bükülme testi yapılıyor. iPhone 6= 30 KG ses açma kapama tuşunun oradan bükülüyor. iPhone 6S ise 80 KG ağırlığa dayanıyor. Apple kendini baya geliştirmiş.
1. video=
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2. video=
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
dakika 6:30

Son düzenleme:
iPhone 6 Bu devirde alınmaz diye düşünüyorum, 6S ve SE'den başlamak daha doğru olacaktır. Ancak kullanıyorsanız bu durumda çok dikkatli olmak gerekli, çok hafif bir ağırlıkta bükülme ihtimali çok yüksek. Özellikle dar pantolon giyiniyorsanız, sıkıntı baya büyük, aşırı dikkat etmeniz önerimdir, bükülmesi çok kolay maalesef ki.

Maalesef böyle bir hata yaptım birkaç arkadaşın gazına gelip. Zaten 3 yıl boyunca idare etmesi benim için yeterli olacaktır. Telefonda pek oyun da oynamam. Cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Elimden geldiğince dikkat etmeye çalışacağım.
Arkadaşlar biraz araştırma yaptım birkaç video buldum. İlk videoda iPhone 6 Plus'ın bükülme testi yapılıyor ve bunu yapan kişi HTC M9 dan sağlam olduğunu söylüyor. HTC M9 daha dayanıksız olmasına rağmen nedense hiç bükülüyor haberi yapılmadı. İkinci videoda ise iPhone 6S kasası ile iPhone 6 kasasının bükülme testi yapılıyor. iPhone 6= 30 KG ses açma kapama tuşunun oradan bükülüyor. iPhone 6S ise 80 KG ağırlığa dayanıyor. Apple kendini baya geliştirmiş.
1. video=
2. video=
dakika 6:30

KG dediğin yerler kilo değil pound olmalı. Yani 450 gram civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı