iPhone 6 sessize alma tuşu sallanma ve ekran ses sorunu

Ekrandan tıklama sesleri gelmesi kasada kullanılan malzeme yüzünden kronik bir sorun, benim cihazda da var. Hiç düşmemesine rağmen aldıktan 1 hafta sonra olmuştu. Kasada kullanılan metal çok sağlam değil. Gözle anlaşılmayacak şekilde formu bozuluyor ve ekran paneliyle uyum sorunu oluşuyor. Bu yüzden ekran yerine oturmamış gibi sesler geliyor. 6S'de malzemeyi güçlendirerek bu sorunu düzelttiler. Ben çok sorun etmediğim için ve telefonsuz kalmayı göze alamadığım için yaklaşık 1 yıldır bu şekilde kullanıyorum. Cihaz değişimi olsa bile yeni cihazda da aynı sorunu yaşamak muhtemel.

Bir kaç arkadaşımın telefonuna baktığımda bunun olmadığını gördüm tam tersi 6S kullanıp da olanlarda var şuan cihaz dönüş yolunda. Herhangi bir not düşülmemiş cihazla ilgili vatan bilgisayar da yetkili kişinin bana verdiği cevap apple ilk 6 aylık cihazlarında tamir yapmadığı yeni cihaz veya para iadesi yaptığıydı benim talebimde para iadesinden yana oldu iphone 7 almak için hafta içi gelecek büyük ihtimalle cihaz geldiğinde tekrar bigilendirme yaparım. Benim cihazımda ek yazılım sıkıntısı çektim daha 20 günlük cihazda 3 defa apple logosun da takılı kaldı açılışta mesajlarda yavaşlık sayfaların açılmasında gecikme vardı.
Telefon iade alındı 0 kutulu olarak yenisi sipariş verildi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı