iPhone 6 vs Samsung Galaxy S6 Edge

Musa Yavuz

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 6 kullanıyorum telefonda çizikler var ve cihazın ekranı değiştiği için parmak izi sensörü de çalışmıyor. Garantisi de dün bitti. Ben cihazı satıp s6 edge almayı düşünüyorum. S6 edge 1350 lira civarında. Sizce mantıklı mı bunu yapmak ve ben bu iPhone 6'yı kaça satabilirim bi fikir verir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefoncular 700 lira bile vermiyorlar. Elden 1200 e falan satmaya çalışıyorum fiyat çok yüksek diyorlar. Elimde patlamasa bari. :)
O zaman şöyle bir püf noktası vereyim sana Sahibinden gibi sitelere ilan vererek satmaya çalışıyorsun büyük ihtimal. İlanları incele ortalama fiyatı belirle bir tık üzerine satmaya çalış. Çok göze batacak kadar ucuz olursa huylanıp almazlar:) Çok pahallı olursa zaten almazlar:) Özellikle parmak izi sensörü arızalı ilanlara bak ve açıklama kısmında neden bozuk olduğunu belirt. Daha hızlı sonuç alabilirsin bence.
Ayrıca mobil üzerinden LetGo uygulamasıda işe yarar kullanabilirsin. Çevrendekiler ilanı gördüğü için mesafe derdin de kolay kolay olmaz. Umarım en kısa zamanda elden çıkarırsın.

O zaman şöyle bir püf noktası vereyim sana Sahibinden gibi sitelere ilan vererek satmaya çalışıyorsun büyük ihtimal. İlanları incele ortalama fiyatı belirle bir tık üzerine satmaya çalış. Çok göze batacak kadar ucuz olursa huylanıp almazlar:) Çok pahallı olursa zaten almazlar:) Özellikle parmak izi sensörü arızalı ilanlara bak ve açıklama kısmında neden bozuk olduğunu belirt. Daha hızlı sonuç alabilirsin bence.
Ayrıca mobil üzerinden LetGo uygulamasıda işe yarar kullanabilirsin. Çevrendekiler ilanı gördüğü için mesafe derdin de kolay kolay olmaz. Umarım en kısa zamanda elden çıkarırsın.

Önerilerin için teşekkür ederim :)

Hiç bir şey anlamıyorum bu durumdan. Neden ekran değişiminde Touch ID bozuluyor ? Hep böyle mi olur yoksa kaba kuvvet sonucu mu bozuluyor ?
Aslında çok mantıklı değil neden böyle olduğu ama bir şekilde böyle tasarlanmış sanırım.

Hiç bir şey anlamıyorum bu durumdan. Neden ekran değişiminde Touch ID bozuluyor ? Hep böyle mi olur yoksa kaba kuvvet sonucu mu bozuluyor ?

Sanırım Apple'ın kendi servisinini kullandırmak istemesinden dolayı böyle bişey koymuşlar. Her iPhone'a ait sadece bir tane parmak izi sensörü olabiliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı