iPhone 6S (32GB) vs Samsung Galaxy S6 Edge (32 GB)

Orhan Z

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar elimde şu an iphone 6 (16 GB) var. iPhone 6s veya Samsung S6 Edge almayı düşünüyorum, sizce hangisini almalıyım? Oylarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 6s daha iyi bir cihaz ama geçmenizede gerek yok. iPhone 7'yi beklemenizi öneriyorum.

iPhone 6s daha iyi bir cihaz ama geçmenizede gerek yok. iPhone 7'yi beklemenizi öneriyorum.

Usta ben sürekli telefonlara para vermek istemiyorum son olrak İphone 6s ve Samsung s6 edge lerden birini almayı düşünüyorum ortalama 5 yıl felen kullanmayı düşünüyorum aslında ikisi arasından kafama yatam İphone 6s ama Samsung s6 da hoşuma gidiyor bilemedim o yüzden sizlere sormak istedim yinede yorumun için teşekkürler.

Uzun araştırmamın sonucunda İphone 6s almaya karar verdim boşuna ikisinin arasında kalmışım gerçekten benim gibi düşünen varsa İphone 6s alsın bence.

Konu kilit

Eğer cihazı hala almadıysanız almanızı tavsiye etmem. Boşu boşuna masrafa girmiş olursun, sırf 2 GB RAM için 6S alınmamalı. İşlemci olarakta iki cihaz arasında performans farkı da var ama İphone 6 fazlasıyla yeterli bir telefon. İlla telefonu değiştirmeyi düşünüyorsanız da o zaman İphone 6S Plus almanız daha iyi olur, batarya konusunda da kafanız rahat eder.

Elinizde 6 varsa bekleyin 7'ye de geçmeyin. Ne o öyle zırt pırt telefon değiştiriyorsunuz ? Bakın bana, 10 yıllık motorola kullanıyorum ve mutluyum, cihazların arasında sadece kasa farkı ve 1 yıllık işlemci değişikli var (bazen o da yok) milletin parasını sömürüyorlar. Yok RAM'dir yok kasmadır deseniz de IPhone 4S bile hala kasmamakta.

Arkadaşlar telefonu değişime verdim ekranı oynuyor du mesaj geldi telefonu yenisiyle değiştirmişler.Biraz daha kullanıyım bakalım biraz eskiteyim sonrasına bakarız İphone 6s'in fiyatıda düşer biraz. :mutlu: Yorumlarınız İçin Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı