iPhone 6S 32 GB vs 64 GB

Hepsinin fiyatları nedir? Ben olsam iPhone 7'ye 2500'den fazla vermezdim.
3.400 civarı.

iPhone alacaksan 8'in altına inme derim. 6S in dönemi bitti.
bütçe olsa 8 alacağım zaten

Sadece telefon görüşmeleri whatsapp ve twitter instagram vs. ise 32 GB. Bunlara ek fotoğraf video bol bol çekerim dersen 64 GB.
Öyle video , fotoğrafla işim olmuyor. Arada sırada oyun oynayan birisiyim. Oyun oynatsın ve gündelik hayatta işimi görsün yeterli.

iPhone yeni telefonları Android'i ezer geçer ama 6S yerine S8 alırsanız hayatınızda aldığınız en iyi kararlardan bitanesini alırsınız 6S desteği gitti sanırım ya da yakında gidecek ve uygulama yükleme gibi işlerde çok zorlanıcaksınız en azından Android alıp keyfinize bakın.

Bu bütçede alınacak en iyi telefon S8 olarak söylemiştim ben, şişme konusunda o kardeşinin sorunu hem S8 hem S8 Plus kullandım ve öyle bir sorunla karşılaşmadım, Custom ROM ile telefon S9 seviyesine geliyor neredeyse, şu an da S9 Plus kullanıyorum ve S8 Plus ile farkı çok yok, S9 Plus daha Premium hissi veriyor, daha dolu bir telefon, 6S şu devirde alınacak bir telefon değil güncelleme desteği muhabbetine girmiyorum S8'de almıyor amma velakin Custom ROM nimeti var ve en bilmeyen adam bile bunu rahatça yapabilir.
Valla ben 6S kullanırken elime kardeşimin telefonunu alınca o akışkanlığı hissetmiyordum. Donmalarda çok oluyordu. O da şuan şikayetçi mesela. 6S'im suya düşüp bozuldu. Şuan M52 kullanıyorum. 6S menü akışkanlığı konusunda çok geri kalmıyordu mesela bu kadar güncel bir telefona göre bile. Bence 6S'de, S8'de şu devirde alınacak telefonlar değilde işte TR şartları mahkum kılıyor. Şuan benim telefonum bozulsa bende bu yolla bir şeyler alabiliridim herhalde.

iPhone yeni telefonları Android'i ezer geçer ama 6S yerine S8 alırsanız hayatınızda aldığınız en iyi kararlardan bitanesini alırsınız 6S desteği gitti sanırım ya da yakında gidecek ve uygulama yükleme gibi işlerde çok zorlanıcaksınız en azından Android alıp keyfinize bakın.
Daha o zorlanmaya 2-3 yıl var. IOS 12'li 5S'e bile şuan gerekli her uygulama yükleniyor. Bu hesaba göre 3-4 yılı var 6S'in.

iPhone 6s ve İphone 7 de desteği gitse bile en fazla ne olabilir ki? Uygulama yüklemede öyle çok zorlanacağımıda düşünmüyorum. En son sürüm kullanırım.

Daha o zorlanmaya 2-3 yıl var. IOS 12'li 5S'e bile şuan gerekli her uygulama yükleniyor. Bu hesaba göre 3-4 yılı var 6S'in.
Öyle video , fotoğrafla işim olmuyor. Arada sırada oyun oynayan birisiyim. Oyun oynatsın ve gündelik hayatta işimi görsün yeterli.

Geri
Yukarı