iPhone 6S 64 GB vs Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB

s7 edge ler de sorun çıktı bildiğim kadarıyla toplatılma muhabbeti falan vardı ama düzeldi mi ne oldu bilmiyorum. ama geçen gün uçak yolcuğunda telefonları iniş ve kalkışta kapalı modda havadayken uçuş modunda tutun s7 leri hep kapalı tutun diye anons yapmışlardı:)
ben de 1 yıldır iphone 6 kullanıyorum ve androide dönmeyi hiç ama hiç düşünmüyorum. 1 yıldır hiçbir yavaşlama takılma olmadı gayet memnunum. daha stabil olduğundan ben 6s almanı tavsiye ederim:D

Eğer güvenlik istiyorsan ve her zaman değerli olsun dersen İphone 6S
Ben özgürlük adamıyım her şey elimde olsun büyük telefon isterim ve değeri benim için sorun değil dersen samsung s7 Ben sahsen s7 derdim nedeni ise Performans ve ekran büyüklüğü ve verdiği özgürlük ile Samsung daha iyi Ama Tablet dersen ipad derim İphone sadece abartı pahalı olan performans konusunda sınıfta kalmış ama çözünürlük olarak iyi bir telefondur

Kamera ve ekran konusunda S7 daha iyi. Fakat uzun ömürlülük açısından iPhone daha iyi. Performans açısından fazla bir fark yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı