iPhone 6S veya 6S Plus alınır mı?

Extanor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 4 yıldır Samsung kullanmaktayım artık bir değişikliğe ihtiyacım var. iPhone 6S veya 6S Plus almak istiyorum, iki model içinde düzgün olanları buldum telefondan oyun oynamayı seven biride değilim çok sadece Clash of Clans vb. Genel olarak Netflix, Spotify ve diğer sosyal medya uygulamaları kullanıyorum. Bu telefonun sadece 6'sını kullanan akrabam var. 5 yıldır kullanıyor gayet memnun, sizlerden de bir fikir almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 4 yıldır Samsung kullanmaktayım artık bir değişikliğe ihtiyacım var. iPhone 6S veya 6S Plus almak istiyorum, iki model içinde düzgün olanları buldum telefondan oyun oynamayı seven biride değilim çok sadece Clash of Clans vb. genel olarak Netflix, Spotify ve diğer sosyal medya uygulamaları kullanıyorum. Bu telefonun sadece 6'sını kullanan akrabam var. 5 yıldır kullanıyor gayet memnun, sizlerden de bir fikir almak isterim.

Ömrünü doldurdu sayılır onun yerine Redmi 9T daha iyi bir tercih olabilir.

Şuanda iPhone 6S cihazı kullanıcısı olarak cihazın ömrünün tükendiğini söyleyebilirim. Her ne kadar İos 15 güncellemesi alsa da cihazlar artık pek stabil çalışmıyor. Alacağınız telefonun mekanik arızaları yanı sıra pil durumuna mutlaka dikkat edin. Merdiven altı değiştirilen pillerin de kendi orjinal ölü pillerinden geri kalır yanı kalmıyor. Tavsiyem daha farkı modeller ya da bütçeniz uygunsa en az iPhone XR modelini satın almanız.

Geri
Yukarı