iPhone 6S ekran değişikliği nasıl yapılır?

Merhabalar, bende bağlantıları oksitlenmiş bir 6S ekranı var, ekran cillop gibi sorunsuz internet üzerinden döküntü ekran alıp, döküntü ekranı benim iyi camla değişsem olabilme şansı var mı? bağlantıları oksitlenmiş ekranda sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası dediğinizden çok bir şey anlamış değilim. Elinizde bir ekran var. Üzerindeki cam çok iyi durumda ama asıl bağlantıları oksitlenmiş. Sizin de yapmak istediğiniz camı dandik bir ekran alıp sizde oksitlenmiş yeni aldığınız ekranda oksitlenmiş parçayı sizin oksitlenmiş parça ile değiştirmek sanırım.
Eğer buysa siz ne kadar yapabilirsiniz cevap sizde. Ama bazı özel aletlerle ve tornavidalara ihtiyaç duyacaksınız. Ayrıca telefon donanımlarıyla uğraşırken dikkatli olmak gerek.

Açıkçası dediğinizden çok bir şey anlamış değilim. Elinizde bir ekran var. Üzerindeki cam çok iyi durumda ama asıl bağlantıları oksitlenmiş. Sizin de yapmak istediğiniz camı dandik bir ekran alıp sizde oksitlenmiş yeni aldığınız ekranda oksitlenmiş parçayı sizin oksitlenmiş parça ile değiştirmek sanırım.
Eğer buysa siz ne kadar yapabilirsiniz cevap sizde. Ama bazı özel aletlerle ve tornavidalara ihtiyaç duyacaksınız. Ayrıca telefon donanımlarıyla uğraşırken dikkatli olmak gerek.
Merhaba Evet ekranı çok iyi ama bağlantıları oksitlenmiş bir 6s im var,İnternet üzerinden ekranı kotu ama bağlantıları sağlam bir iphone 6s ekranı alsam ve aldığım ekranı benim sağlam ekran ile değiştirsem sorun olurmu bunu demeye çalışıyorum

Geri
Yukarı