iPhone 6S hala alınır mı?

Hayır 2 ay değil 2 ay daha bekleyip para biriktirme için buradaki telefoncuda gördüm iPhone 6S 2.800 TL 16 GB hafızası var telefon sıfır gibi aynı çizik yok uygunmu fiyatı telefoncu 2500 TL'ye kadar inebilirmiş.

2.500 TL iyi bir fiyat iPhone 6s, ama Touch ID'si çalışıyoku diye bakın hocam, iPhone 8 ve altındaki modellerde Home tuşu bir kere değiştirildiği zaman Touch ID daha çalışmıyor.

yakın zaman önce iphone 6s sahibiydim. whatsapp desteği çekene kadar kullanabilirsin. şarjı çabuk bitiyor. yanında kaliteli powerbank mutlaka bulundur. bu modelin kronik olan karşı taraftan ses çok kısık gelme gibi problemi var. hattını tak ve başka telefonla görüşme yap, karşıdan ses güzel geliyormu diye kontrol et. benim telefonda ses çok az geldiği için kulaklık kullanmak zorunda kalıyorum.

5 ay önce iPhone 6S kullanmaya başladım. Eski sahibini tanıyordum ve 0 temizliğindeydi. Deji batarya takılmış ve pil sağlığı %100 olarak aldım. Halen daha %100 pil sağlığında (yoğun bir iş günü ardından eve gittiğimde %50 civarında şarjım kalıyor). Ben kullanırken çok keyif alıyorum ve bir kere takıldığını hatırlamıyorum. Her şeyi çok akıcı kullanıyorum. 64 GB versiyona sahibim ve şu anda 20GB boş alana sahibim (çok fazla uygulama indirdim). Telefon iOS 15 sürümlerinde halen güncelleme almaya devam ediyor, en son 2 hafta önce 15.7 sürümüne güncelledim. Eğer temizini bulabilirsen çok iyi bir telefon. Dediğin bütçelere tercih edilecek mükemmel bir telefon.

5 ay önce iPhone 6S kullanmaya başladım. Eski sahibini tanıyordum ve 0 temizliğindeydi. Deji batarya takılmış ve pil sağlığı %100 olarak aldım. Halen daha %100 pil sağlığında (yoğun bir iş günü ardından eve gittiğimde %50 civarında şarjım kalıyor). Ben kullanırken çok keyif alıyorum ve bir kere takıldığını hatırlamıyorum. Her şeyi çok akıcı kullanıyorum. 64 GB versiyona sahibim ve şu anda 20GB boş alana sahibim (çok fazla uygulama indirdim). Telefon iOS 15 sürümlerinde halen güncelleme almaya devam ediyor, en son 2 hafta önce 15.7 sürümüne güncelledim. Eğer temizini bulabilirsen çok iyi bir telefon. Dediğin bütçelere tercih edilecek mükemmel bir telefon.
Evet buldum

2500 iyi mi? 6S bir de 16 GB. Ben 1900'e 6S Plus 32 GB aldım. Max 1600 1800 verilir o telefona.

Evet iyi görmeden değerlendirme istersen.

2500 iyi mi? 6S bir de 16 GB. Ben 1900'e 6S Plus 32 GB aldım. Max 1600 1800 verilir o telefona.

Onu görünce ben sıfır sandım iPhone 6'si.

Son düzenleme:
Evet buldum.

Evet iyi görmeden değerlendirme istersen.

Onu görünce ben sıfır sandım iPhone 6'si.

İsterse en ufak çizik bile olmasın o eski telefona bir de 16 GB 2500 kesinlikle verilmez fikrimi değiştirmen imkansız. O fiyata 6S Plus var az çalıştır kafayı. Eğer dediğin kadar kasası temizse kasa değişmiştir 6 yıllık telefon illa çizik olur batarya değişir.

İsterse en ufak çizik bile olmasın o eski telefona bir de 16 GB 2500 kesinlikle verilmez fikrimi değiştirmen imkansız. O fiyata 6S Plus var az çalıştır kafayı. Eğer dediğin kadar kasası temizse kasa değişmiştir 6 yıllık telefon illa çizik olur batarya değişir.

Ben küçük telefon istediğim için aldım bu sebeple iPhone 6s, iPhone 6S Plus'dan daha iyi bana göre

Senin düşüncen sen almazsan alma birşey diyemem

Ben küçük telefon istediğim için aradım bu sebeple iPhone 6s, iPhone 6S Plus'dan daha iyi bana göre.

Şu an elimdeki telefon 5.5 inç yine de büyük geliyor cebe sığmıyor.

Şu an elimdeki telefon 5.5 inç yine de büyük geliyor cebe sığmıyor.

O da büyük zaten. Küçük telefona geçince diyorsun "ben ne çekmişim bu zamana kadar ya". Ki bana 6S de bir süre sonra büyük gelmeye başladı alıştıkça.

Yeni konular

Geri
Yukarı