iPhone 6S ile S7 Edge takas edilir mi?

Yukarıdaki kişiyi dinleme yanlış bilgi veriyor. S7 Edge çok daha iyi bir telefon. Kamera olarak Iphone 7 modelinden bile daha iyi S7 Edge. Çıkıp diyor kamera olarak 6S daha iyi. Böyle bir şey kesinlikle söz konusu değil.
Biri diyor ki daha iyi, biri diyor ki daha kötü kafam karıştı. Lütfen teknik bilgi ile söyler misiniz?

Puanı daha iyi işlemcinin, ayrıca ekranı QHD ve Super AMOLED, bataryası ve hızlı şarjı da çok daha iyi. Ben kısa süre kullanıp satmak istiyorum, ayrıca oyun da oynamıyorum telefondan sadece kardeşim Roblox falan oynuyor. Emin misiniz takas etmemek konusunda ona göre takas etmeyeceğim.

Bence takas et. 6S'ten iyi bir telefon. En kötü S20FE alacağın zaman 700-800'e satarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanında ekran ve pil verecekse size verdiği ekranın orijinalliğini kontrol edin. Muhtemelen orijinal değildir o ekran. Yan sanayi ise de kalitelisinden olsun en azından. S7 Edgelerde genel olarak pembe çizgi sorunu vardı ekranda sorun olarak kaşılaşılan.

Hoparlörleri deneyin , cihazda gereksiz ısınma var mı kontrol edin , IMEI kontrolü yapın , kameraları deneyin. Kasada çok deformasyon var mı diye bakın.

Ancak ekranı ve pili cortlamış cihazı ben olsam her ne kadar daha iyi olsa da almazdım. Satan kişi muhtemelen toplayamayacağını anladığı için değiştirmek istiyordur. Yedek ekranı ve pili bir sorundan dolayı siz değiştirin diye mi veriyor yoksa sadece elinizde dursun diye mi veriyor?

Sizin 6S cihazınızda değişen yoksa veya sorun yoksa bu takasa yanaşmayın derim ben.

Yanında ekran ve pil verecekse size verdiği ekranın orijinalliğini kontrol edin. Muhtemelen orijinal değildir o ekran. Yan sanayi ise de kalitelisinden olsun en azından. S7 Edgelerde genel olarak pembe çizgi sorunu vardı ekranda sorun olarak kaşılaşılan.

Hoparlörleri deneyin , cihazda gereksiz ısınma var mı kontrol edin , IMEI kontrolü yapın , kameraları deneyin. Kasada çok deformasyon var mı diye bakın.

Ancak ekranı ve pili cortlamış cihazı ben olsam her ne kadar daha iyi olsa da almazdım. Satan kişi muhtemelen toplayamayacağını anladığı için değiştirmek istiyordur. Yedek ekranı ve pili bir sorundan dolayı siz değiştirin diye mi veriyor yoksa sadece elinizde dursun diye mi veriyor?

Sizin 6S cihazınızda değişen yoksa veya sorun yoksa bu takasa yanaşmayın derim ben.
Bende değişen var diye biliyorum, yan sanayi olup olmadığını nasıl anlayacağım? Isınma problemi testi için hangi uygulamayı kullanmalıym? IMEI nasıl kontrol ederim? Deformasyon var ön tarafta ekran dışında hafif çatlaklar ve yanlarda boya kalkmaları mevcut.

Bende iPhone 6S var 1100TL'ye satışa koyup 900TL civarı satmayı düşünüyordum. Fakat biri S7 Edge 32 GB ile takas etmek istedi, yanında yedek ekran ve batarya da verecek. Ayrıca telefonun özelliklerine bakınca gördüm ki 2K ve super AMOLED ekran var, 15W hızlı şarj, kablosuz şarj, IPX8 su geçirmezlik, gorilla glass 4, 4K video, ön kamerada 2K video, Wi-Fi 5, gibi özellikleri var. Fakat ben bu telefonu satıp, almak istediğim S20 FE telefonunun taksitine eklemeyi düşünüyordum. Sizce takas edilir mi?

900 TL'ye düşünebilirim nereden konuşabiliriz?

Geri
Yukarı