Çözüldü iPhone 6S iTunes formatlamasında 1100 hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GofretG

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 6S kullanırken şifremi unuttum ve ben de iTunes'den formatlayacaktım ama ne yazık ki 1100 diye hata aldım. Ne yapsam olmuyor. Dfu modda takılı kaldı, ne yapmam gerekiyor? Windows 10 kurdum en son sürüme güncelledim, iTunes son sürüm ve kabloda sorun yok, anlamadım. Yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ingilizcen var ise güzel anlatıyor.

Selam kardeşim şimdi yaptım çözümü anlatayım. Kabloyu değişiyoruz ön port veya uzatma portlarının hiçbir yerine takmadan arka tarafda varsa yeni nesil USB 3.0 veya üzeri porta takıyoruz ve işlem bitti sorunsuzca yükleniyor başkaları varsa bu çözümü denesinler başka türlü olmaz yardımcı olursam ne mutlu bana.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ingilizcen var ise güzel anlatıyor.

Selam kardeşim şimdi yaptım çözümü anlatayım. Kabloyu değişiyoruz ön port veya uzatma portlarının hiçbir yerine takmadan arka tarafda varsa yeni nesil USB 3.0 veya üzeri porta takıyoruz ve işlem bitti sorunsuzca yükleniyor başkaları varsa bu çözümü denesinler başka türlü olmaz yardımcı olursam ne mutlu bana.

Çözüm

Geri
Yukarı