iPhone 6S Plus iOS 11.2 Şarjın Çabuk Bitmesi

6S Plus kullanıyorum bende pek bi azalma olmadı hatta çoğunlukla 2 günde bir şarja takıyorum.

En son apple destekten batarya durumumu sormuştum %94 dediler.

Batarya durumuna bakın olmadı bataryayı değiştirirsiniz.

Şimdi otomatik parlaklık açtım ve şuan herşey yolunda gibi gidiyor.
AF3388AE-668C-40AC-B361-3B4BB03BD1A4.png
5F5AB8F1-405B-4EE3-9B6B-A877681B3F05.png

Çoğunlukla YouTube üzerinden video izleyip hep WiFi açık kullandım. Son durumlar bu. Battery Life uygulamasında da bazen %69 bazen de %80 lerde gösteriyor. Olmadı bi Apple desteği arayarak durum bilgisi alayım. Tesekkür ederim yardımınız için.

Not: Tam dolumdan itibaren kullandım.

Ben Deji bataryadan memnunum ve öneriyorum, değiştirme zamanı gelmiş.
iphone 6S Plus Batarya MUCİZE BATARYA DEJi (Min 3300mAh) Bu ürün orijinalden daha yüksek kapasiteli ve daha fazla kullanım süresi sunar ancak birazcık daha pahalı bence bunu al.
Mucize Batarya Deji Bu üründe orijinal kapasite olanı.

Gerçek mAh değeri olanı seçmek yerine daha fazla olanı seçsem bir sıkıntı olabilir mi? Biraz daha dazla vererek daha fazla mAH değeri olanı seçmeyi düşünüyorum. Bazı forumlarda da memnun olmayan kişiler gördüm inanmadım. Bir de size sorayım dedim umarım yanlış anlamamışsınızdır. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Fazla kapasiteli olanı alın, bir sıkıntı olmaz. Ben kendim Deji kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. Her üründe memnun olmayanlar illaki çıkıyor, hiç bir şey kusursuz değil maalesef.

Bugün başıma gelen aptalca olayı paylaşayım. Önceki mesajda yazdığım üzere 6S kullanıcısıyım. Bugün evden çıktım şarjım %80 idi. Gezdim dolaştım telefonu kullandım vesaire şarjım %55'e düştü. Daha sonra telefondan Google Haritalar'a girmek üzere telefon kilidini açtım, Haritalar'a tıkladım ve telefon kapandı. 1.5 senedir kullandığım telefonda bunu ilk kez yaşadım. Hemen yakınlarda olan bir Turkcell'e gidip telefonumu şarja taktım ve faciayı gördüm. Şarjım aptalca bir şekilde %8'den açıldı telefon. Olan bitene şaşırdım. Oradaki Turkcell yetkilisi yazılımsal bir problem olacağını düşünüp yazılım güncellemesi var mı diye baktı. Olmadığını görünce telefonu servise yollamam ve bunun anormal bir durum olduğunu anlattı. iOS 11 geldi geleli şarj problemleri yetmiyormuş gibi bir de böyle bir sorun baş gösterdi. Umarım benzerini siz de yaşamazsınız :(.

Bugün başıma gelen aptalca olayı paylaşayım. Önceki mesajda yazdığım üzere 6S kullanıcısıyım. Bugün evden çıktım şarjım %80 idi. Gezdim dolaştım telefonu kullandım vesaire şarjım %55'e düştü. Daha sonra telefondan Google Haritalar'a girmek üzere telefon kilidini açtım, Haritalar'a tıkladım ve telefon kapandı. 1.5 senedir kullandığım telefonda bunu ilk kez yaşadım. Hemen yakınlarda olan bir Turkcell'e gidip telefonumu şarja taktım ve faciayı gördüm. Şarjım aptalca bir şekilde %8'den açıldı telefon. Olan bitene şaşırdım. Oradaki Turkcell yetkilisi yazılımsal bir problem olacağını düşünüp yazılım güncellemesi var mı diye baktı. Olmadığını görünce telefonu servise yollamam ve bunun anormal bir durum olduğunu anlattı. iOS 11 geldi geleli şarj problemleri yetmiyormuş gibi bir de böyle bir sorun baş gösterdi. Umarım benzerini siz de yaşamazsınız :(.
iPhone 7 bile berbat durumda.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı