iPhone 7 2019'da Alınır mı?

Arkadaşlar ben telefon almak istiyorum fakat çok kararsızım. Sanırım iPhone 7 alacağım fakat aklımı çelen telefonlardan Xiaomi Mi 8 , Samsung Galaxy A50 , Xiaomi Redmi Note 7 var. Sizce hangisini alırsam beni 2-3 sene uzun götürür ? Kamera bu arada önemli benim için.
4000 tl civarı bir telefon. Yazık olur...

Aklını çelen telefonların hiç biri seni 3 yıl götürmez, yüksek ihtimal sıkacaktır ve güncelleme almayacaktır. iPhone 7 Alıp yoluna bakabilirsin, sorun çıkarmaz, hala performanslı, hala güzel gözüküyor, ve en önemlisi (tahminen) 2 yıl daha güncelleme alacak. Bizim nerede 2 yılımız doluyor, 1 kez olsun sorun yaşamadım, üstüne o kadar beta kurup kaldırdım.😂

Aklını çelen telefonların hiç biri seni 3 yıl götürmez, yüksek ihtimal sıkacaktır ve güncelleme almayacaktır. iPhone 7 Alıp yoluna bakabilirsin, sorun çıkarmaz, hala performanslı, hala güzel gözüküyor, ve en önemlisi (tahminen) 2 yıl daha güncelleme alacak. Bizim nerede 2 yılımız doluyor, 1 kez olsun sorun yaşamadım, üstüne o kadar beta kurup kaldırdım.😂
Fiyatını kesinlikle hak etmiyor. 4300 tl gibi bir fiyattan bahsediyoruz. S10e alsın hem amiral gemisi hem yeni çıktı. 7 yi almak çok saçma. Ois hastası iseniz verilir tabi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı