iPhone 7 vs. Xiaomi Mi 8

Hayır gayet iyi kamera paketine sahip. Iphone 7 CPU olarak Mi 8 modelinden daha üstün. A10 işlemcisi SD845 işlemcisinden daha üstün donanım olarak da. Iphone 7 modelini kötüleyenleri dikkate alma. Her şeye rağmen yinede Iphone 7 modelini önermem çünkü fiyatı gereksiz pahalı oldu. S9 modeline göz atabilirsiniz. O kadar bütçe ayıramam diyorsanız da Mi 8, S8 , Mate 10 Pro modellerine de bakabilirsiniz.
Ben zaten iPhone 7 kullanıyorum. Apple ürünlerine gelen zam ile gereksiz pahalı oldu. Katılıyorum.

Mi 6'dan iPhone 7'ye geçtim. Sadece videosu için, başka bir amacı yok. Mi 6 şarj bakımından daha iyiydi. Lakin işler Mi 8 olunca değişir, elbette Mi 8 daha tercih edilesi.

Konu hakkında son bilgilendirme: Xiaomi mi 8 hiç bir yerde bulamadım ve biraz sabırsız olduğum için iPhone 7 satın aldım. Şuanlık mutluyum gayet, iyi bir telefon. Herkese ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Konu hakkında son bilgilendirme: Xiaomi mi 8 hiç bir yerde bulamadım ve biraz sabırsız olduğum için iPhone 7 satın aldım. Şuanlık mutluyum gayet, iyi bir telefon. Herkese ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.
Sizin adınıza çok sevindim. Hayırlı olsun, güle güle kullanın. (y):kıkırda:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı