iPhone 7 2021 yılında kullanıcı deneyimlerim

iPhone 7 kullanmaya başlayalı iki hafta oluyor bir sıkıntısı yok şu anlık ama hoparlörden ve ahizeden ses alışkın olmadığım için garip geliyor. Herhangi bir ayar yapmam gerekir mi?

Garipten kastın fazla mı? Eğer fazla olduğundan şikayetçiysen ayarlardan streo sesi kapat detayını anlatırım eğer bunu yapmak istiyorsan. Bu şekilde ahizenin oradaki hoparlör devre dışı gibi olur. Ayrıca niye garipsedin ki ne güzel yüksek ses veriyor bir sıkıntısı yoksa.
Sana ilginç bir şey diyeyim, iPhone 7'lerde ahizenin oradaki hoparlörlerde kimisinde az ses gelme sorunu var. Önce bir video aç iki tarafa da kulağını dayayıp dinle hemen hemen alt hoparlörün de üst hoparlörün de eşit ses vermesi gerekir. Üstteki az veriyorsa sorun var demektir.
Annemde iPhone 7+ vardı. Donuyor arada diyordu. Hem de 1,5 senelik falandı cihaz. Değiştirdik biz de. Bilemiyorum.

Ben hiç donma yaşamadım garip bir durum.

Cihazı aldığımda iOS 11 yüklü olarak gelmiştir. 10 olsaydı on numara olurdu. İleride Jailbreak ile düşürme araçları gelebilir. Tıpki 5Slerin iOS 12'den iOS 10.3.3 sürümüne shsh2 kayıtsız düştükleri gibi.
Valla hocam gelse bile zorda kalmadıkça yapmam onu çünkü güncel sürüm her zaman iyidir. Ben şahsen size de IOS 11'i önermiyorum en sorunlu IOS sürümüdür bana göre. IOS 12'den sonrası güzel. IOS 13 ile koyu mod IOS 14 ile widgetlar gibi birçok yenilik de geliyor . IOS 15'i de alacağız sürpriz olursa belki 16'yı da alırız ama zor. Bakalım 15'de neler olacak :)
Eğer Jaibreaksiz kullanırım diyorsanız güncellemenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı