İPhone 7 Kullanıcı Görüşleri

İphone 5s ürünüm 5. senesinde tıkır tıkır çalışıyor. Diğer cihazım İphone 7 ise Kamerasından çok memnunum, sesi de öyle gayet güzel pek oyun oynamadım ama Pubg indirmiştim hiç donmuyordu.
Ben 6 ay önce 2900 e aldım fiyatını hak ediyor. Fiyatlar arttı tabi ama kurda malum alınabilir.
Açıklayıcı cevabınız için teşekkür ederim.

İphone 5s ürünüm 5. senesinde tıkır tıkır çalışıyor. Diğer cihazım İphone 7 ise Kamerasından çok memnunum, sesi de öyle gayet güzel pek oyun oynamadım ama Pubg indirmiştim hiç donmuyordu.
Ben 6 ay önce 2900 e aldım fiyatını hak ediyor. Fiyatlar arttı tabi ama kurda malum alınabilir.
Birde şunu sorayım size kaç gb lık modelini kullanıyorsunuz acaba ?

Hiç memnun kalmadım. Kutuyu açtığımda adaptör ve kablo bozuk çıktı. Yani çalışmıyordu.
Sonradan telefondada görüşmelerde ses ile ilgile(gün içinde 4-5 defa en az) problemler yaşadım. Sanırım telefonun şebeki ile ilglili donanımsal sorunu var. 3 defa servise gönderdim bir kaçında Apple direk inceledi ve sorun yok diye geri gönderdi. Bazı sorunların tesbitinin zor olabileceğini ve basit testlerede çıkmayacağını söyledim fakat bilgisiz olunca sorun yok şeklinde rapor ile geri gönderdiler.
Telefonu mecburen satacağım.

Hiç memnun kalmadım. Kutuyu açtığımda adaptör ve kablo bozuk çıktı. Yani çalışmıyordu.
Sonradan telefondada görüşmelerde ses ile ilgile(gün içinde 4-5 defa en az) problemler yaşadım. Sanırım telefonun şebeki ile ilglili donanımsal sorunu var. 3 defa servise gönderdim bir kaçında Apple direk inceledi ve sorun yok diye geri gönderdi. Bazı sorunların tesbitinin zor olabileceğini ve basit testlerede çıkmayacağını söyledim fakat bilgisiz olunca sorun yok şeklinde rapor ile geri gönderdiler.
Telefonu mecburen satacağım.
Böyle durumlarda cihazı sıfırı ile değiştirmeleri gerekmiyormu acaba?

Peki son olarak eylül ayında yeni iphone lar tanitildiginda fiyatlar alinabilecek seviyelere dusermi sizce ?
İphone dolar gibi gün geçtikçe fiyatı katlanıyor düşeceğini sanmıyorum. Düşse bile küçük rakamlar olur, onlar da normal kabul edilebilir diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı