iPhone 7 2021'de kullanılır mı?

Iphone genel olarak hiçbir yıl diliminde kullanılmamalı bence. Bundan 5 yıl önce Iphone 6 kullanıyorken durup dururken ekran tuşu ile birlikte ekran kalkmıştı. Garantiye gönderdiğimde bataryanın ısınıp ekranı kaldırdığı ve bunun kullanıcı hatası olduğu söylenmişti. Karadenizde yaşıyorum yani telefonun maruz kalacağı sıcak bir ortam genelde olmuyor ayrıca mobil herhangi bir oyunu da oynamam bu cihaz için benden 800TL tamir parası istemişlerdi. Yerine Note 5 almıştım 2 sene önceye kadar sorunsuz kullandım ve sattım. Şuanda da Huawei kullanıyorum. Annem M31s kullanıyor. Hem Samsungdan hem de Huaweiden muazzam şekilde memmunuz aklı olan Iphone almasın efenim
Çok gereksiz bir cevap olmuş.

Anlamadım, kinaye miydi bu?

Kesinlikle evet. Madem kinaye yaptın neden bu konuyu açtın diye soracak olursan 2016'da çıkan telefonla 2020'de çıkan telefonu karşılaştırmak amaçlı açtım. Yani iPhone özellikle 12 serisi ile arşa çıktı. Çok önyargılısınız bence.

Ön yargılı değilim, araştırdım, kullandım ve bu kanıya vardım. iPhone 5S telefonum 2 yıl kullanmanın ardından aşırı derecede kasıp ısınırken Samsung Note telefonu ben de annem de kullanmıştık 3-4 yıl telefon almamıştık. Apple çürütme teknolojisi kullanır ver ürünleri overpriceddir NOKTA.

Ön yargılı değilim, araştırdım, kullandım ve bu kanıya vardım. iPhone 5S telefonum 2 yıl kullanmanın ardından aşırı derecede kasıp ısınırken Samsung Note telefonu ben de annem de kullanmıştık 3-4 yıl telefon almamıştık. Apple çürütme teknolojisi kullanır ver ürünleri overpriceddir nokta.

4S'imi hala kardeşim kullanıyor. Eniştem nereden baksanız 6 yıldır 5S kullanıyor. Kullanıma bağlı. Annem 6S alalı 4 yıl oldu.

Iphone genel olarak hiçbir yıl diliminde kullanılmamalı bence. Bundan 5 yıl önce Iphone 6 kullanıyorken durup dururken ekran tuşu ile birlikte ekran kalkmıştı. Garantiye gönderdiğimde bataryanın ısınıp ekranı kaldırdığı ve bunun kullanıcı hatası olduğu söylenmişti. Karadenizde yaşıyorum yani telefonun maruz kalacağı sıcak bir ortam genelde olmuyor ayrıca mobil herhangi bir oyunu da oynamam bu cihaz için benden 800TL tamir parası istemişlerdi. Yerine Note 5 almıştım 2 sene önceye kadar sorunsuz kullandım ve sattım. Şuanda da Huawei kullanıyorum. Annem M31s kullanıyor. Hem Samsungdan hem de Huaweiden muazzam şekilde memmunuz aklı olan Iphone almasın efenim
Hocam bu sorunu sadece sizde gördüm. Şans olarak nitelendirilebilir.

Geri
Yukarı