IPhone 7 2024 yılında hâlâ alınır mı?

Peki ya Samsung s3mini (ciddi)
2024-2012 adlı matematik işlemci cevaplayacaktır. Hiçbir işe yaramaz artık çok eski dümdüz tuşlu telefon al eğer amaç teknolojiden uzaklaşmaktaysa.

Elma alamıyorum ayvada almak istemiyorum yine ortada kaldım.
Eğer istiyorsanız iPhone 7'yi alın derim o kadarda büyük olay değil ancak batarya ve ısınmadan delireceksiniz söyleyeyim, S7 veya LG G5 gibi bir telefon daha ideal olur şahsi düşünce.

Başlıkta olduğu gibi hâlâ alınır mı? Şimdi şöyle bir şey demeyin git 8 al daha iyi vs. falan demeyin öyle diyorsunuz 8 bakıyorum X al diyorlar X'e bakıyorum 11al sonra 12, 13, 14 en sonda 15 diyorlar ortada kalıyorum o yüzden şunu al daha iyi demeyin sadece iPhone 7 2024 yılında alınır mı? Alınmaz mı?
Telefonda yapacaklarım şunlar.
1- PUBG oynamak. (kaç FPS olduğu önemli değil sadece kasmasın bana yeter ve bağımlısı değilim günde 1-2saat.)
2- Sosyal medya. Instagram ve Facebook açsın bana yeter.
Ha bir de batarya kötü veya ekran küçük demeyin ben küçük telefon seviyorum batarya ise powerbank ile hallederim.

Alınmaz. Eski 7 kullanıcısıyım artık Instagram'da Reels gezerken dahi kasan bir telefon cidden hiç keyif alamazsınız. Öyle halen 6S-7 gibi telefonlar taş gibi alınır diyenlere de aldanmayın fanatik onlar. Bütçen ne hocam yani küçük telefon istiyorsan bütçeni SE2'ye zorlamanı tavsiye ederim iOS kullanmak istiyorsan özellikle.

Geri
Yukarı