iPhone 7 32 GB Alınır mı?

benim bildiğim IPhone'lar 5 yıl sonra kasmaya başlıyor.(Android'lerde 3 yıl diye biliyorum.)
Böyle bir yargı gereksiz bir yargıdır. İnsanlar eşekten ata bindiğinde Androidi kötülemeye başlıyor. Yüksek fiyat bandında Snapdragon 888'li bir telefonun emin olun 4 yıl sorunsuz dayanabileceğinden emin olun. Ayrıca linç etmeyin iPhone dayandırma mevzusunda çok iyiki 4 yıl boyunca iPhone 6 kullandım :).
Fakat dediğim gibi düşük bütçeli Android ile yüksek bütçedeki bir iOS cihazı karşılaştırmak mantıksız bir durumdur.

İkinci el olarak 6S almıştım 1 yıldır kullanıyorum sıkıntı yaşamadım 7 almanızı pek önermem anakartı diğer serilerine göre sıkıntılı tabii şans meselesi fiyat konusuna da gelirsek bence bana göre fiyat fazla 1500 TL'ye zorlayın.
Teşekkür ederim pazarlıkla 1700 civarına indirebilirim sanırım.

Böyle bir yargı gereksiz bir yargıdır. İnsanlar eşekten ata bindiğinde Android'i kötülemeye başlıyor. Yüksek fiyat bandında Snapdragon 888'li bir telefonun emin olun 4 yıl sorunsuz dayanabileceğinden emin olun. Ayrıca linç etmeyin iPhone dayandırma mevzusunda çok iyi ki 4 yıl boyunca iPhone 6 kullandım :).
Fakat dediğim gibi düşük bütçeli Android ile yüksek bütçedeki bir iOS cihazı karşılaştırmak mantıksız bir durumdur.

4 yıldır Samsung S8 kullanıyorum. Batarya dışında bir sorun yok biraz da kamerası geri kaldı tabii artık. Ama kasma donma gibi sorunlar yok. Bir kere bile format atmadım üstelik. Android ile ilgili hala 3 yıl sonra kasmaya başlıyor gibi bir ön yargı görmek beni şaşırttı.

Ben hala iphone 6 kullanıyorum daha önce de 5 ve 5s kullandım, şuan kasma filan yok telde hala kullanılıyor. Bozulana kadar da kullanırım bunu çünkü whatsapp dışında telle işim olmuyor ama değiştirecek olsam şahsen eski model iphone 7 yerine başka model alırdım. İphone benim için bitti bu fiyatlarla alınacak tel değil açıkçası. 3 4 liraya taş gibi telefonlar var gidipte 5 yıllık modele 5 lira para vermem ama 2.el fiyatı iyiymiş senin almayı düşündüğün eğer bir sorunu yoksa tabi, o fiyata sorunsuz bir cihaz vereceklerini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı