iPhone 7 32 GB Alınır mı?

kiremithuseyin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar sorum yukarıda, ikinci el iPhone 7 alınır mı?
Şu an ki telefonum Samsung Galaxy A7 2016.
Telefoncu 800 TL'ye alıyor, üstüne 1.000 TL koyup ikinci el iPhone 7 düşünüyorum.
Bu zamana kadar hep android kullandım İOS kullanmak istediğim için iPhone 7 düşündüm.
Kaliteli bir powerbank'im var batarya konusunu çok dert etmiyorum.
Şimdiden teşekkürler, önerilerinizi bekliyorum.
Bütçem 2200 TL civarı.

Telefoncu 800 TL'ye alıyor, üstüne 1.000 TL koyup ikinci el iPhone 7 düşünüyorum.
Bu zamana kadar hep Android kullandım iOS kullanmak istediğim için iPhone 7 düşündüm.
Kaliteli bir Powerbank'im var batarya konusunu çok dert etmiyorum.
Bütçem 2200 TL civarı.

1800 TL'ye gerçekten sağlam ve temiz bir iPhone 7 bulursanız neden alınmasın.

Bu zamana kadar hep android kullandım İOS kullanmak istediğim için iPhone 7 düşündüm.
Bütçem 2200 TL civarı.
Yurt dışı Poco x3 NFC daha iyi performans verir üstelik ROM gibi işleride öğrenirseniz tadından yenmez fakat,
Gönlünüz iPhone 7'ye razıysa evet hala alınabilecek bir telefon. 1800 TL'ye fena değil.

Ben yaklaşık 3 sene boyunca kullandım, gayet memnundum tavsiye ederim.
Hepsiburada'nın eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ile iphone 11'e geçiş yaptım.

Bu zamana kadar hep Android kullandım iOS kullanmak istediğim için iPhone 7 düşündüm.
Kaliteli bir Powerbank'im var batarya konusunu çok dert etmiyorum.
Bütçem 2200 TL civarı.

İkinci el Samsung A32 önerim hocam. iPhone 7, 2016 yılında çıktı ve benim bildiğim IPhone'lar 5 yıl sonra kasmaya başlıyor.(Android'lerde 3 yıl diye biliyorum.)Hem 32 GB çok yetmez. Onun için Samsung'a 32 alabilirsin.

1800 TL'ye gerçekten sağlam ve temiz bir iPhone 7 bulursanız neden alınmasın.
1800-2000 TL arası çoğunlukla
Yurt dışı Poco x3 NFC daha iyi performans verir üstelik ROM gibi işleride öğrenirseniz tadından yenmez fakat,
Gönlünüz iPhone 7'ye razıysa evet hala alınabilecek bir telefon. 1800 TL'ye fena değil.
Öneriniz icin teşekkür ederim.

Bütçem 2200 TL civarı.
2.el olarak Note 8 Pro iyi olur, MIUI arayüz kötü olsa da MIUI 12.5.3 bende gayet stabil çalışıyor.

Ben yaklaşık 3 sene boyunca kullandım, gayet memnundum tavsiye ederim.
Hepsiburada'nın eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ile iphone 11'e geçiş yaptım.
Teşekkür ederim hocam.
İkinci el Samsung A32 önerim hocam. iPhone 7, 2016 yılında çıktı ve benim bildiğim IPhone'lar 5 yıl sonra kasmaya başlıyor.(Android'lerde 3 yıl diye biliyorum.)Hem 32 GB çok yetmez. Onun için Samsung'a 32 alabilirsin.
Teşekkür ederim hocam bakacağım.

İkinci el olarak 6S almıştım 1 yıldır kullanıyorum sıkıntı yaşamadım 7 almanızı pek önermem anakartı diğer serilerine göre sıkıntılı tabii şans meselesi fiyat konusuna da gelirsek bence bana göre fiyat fazla 1500 TL'ye zorlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı