Çözüldü iPhone 7 çok yavaş şarj olmaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RUWO

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, iPhone 7 kullanıcısıyım. iOS son sürümün bir altı neyse pilimin sağlığı %75 kaldı. Dün bir anda yavaş şarj olmaya başladı. Sebebi nedir?

Çözüm
Bataryanın değişmesi gerekiyor. Apple'ın kendisi pil sağlığı %80'in altına indiğinde performansın ve bataryanın hissedilir derecede düştüğünü söylüyor bir makalede.
Artık değişme zamanı gelmiş demek ki, ya da yeni telefon alma imkanın varsa hiç uğraşmayıp yeni telefona geç.
Çok fazla sebebi olabilir. Adaptör, kablo, şarj entegresi, batarya, priziniz, dairenin elektrik tesisatı gibi gibi uzayabilir. Farklı adaptör ve kablo ile denediniz mi?

Çok fazla sebebi olabilir. Adaptör, kablo, şarj entegresi, batarya, priziniz, elektrik tesisatı gibi gibi uzayabilir. Farklı adaptör ve kablo ile denediniz mi?

Denedim ayrıca farklı priz hatta farklı ev bile denedim.

Vakti dolmuş demek ki bataryayı değiştirmen gerekecek.

Cumartesi değişim yapacağım ama sorun başka olabilir mi? Çünkü bir anda oldu ve ara sıra kendi kendine şarj olmuyor kabloyla oynamam gerekiyor.

Bataryanın değişmesi gerekiyor. Apple'ın kendisi pil sağlığı %80'in altına indiğinde performansın ve bataryanın hissedilir derecede düştüğünü söylüyor bir makalede.
Artık değişme zamanı gelmiş demek ki, ya da yeni telefon alma imkanın varsa hiç uğraşmayıp yeni telefona geç.

Çözüm

İmkan şu anlık yok ama en yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum. Yine de teşekkürler.

İmkan şu anlık yok ama en yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum. Yine de teşekkürler.
Rica ederim, telefon önerisi istediğinde konu açabilirsin, eğer ben de foruma devam edersem cevap veririm :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı