iPhone 7 Deji vs Woyax iPhone 7 Premium Batarya

İlk olarak bu siteler güvenli mi?
İkinci olarak hangisi daha iyi ve kötü ise başka ne önerirsiniz?
1. iPhone 7 Mucize Batarya Deji 2410mAh
2. Woyax iPhone 7 Premium Batarya 2400mAh Yüksek Kapasite
Deji ve Woyax tamamen aynı firmanın ürünü. Ve bence Rova almak daha mantıklı.

Deji ve Woyax tek bir Deji sitesinde birleşmiş. Aynı fabrikada mı üretiliyorlar veya Woyax getirtiyorlar mı bilmiyorum. Alman ürünü gibi gösteriliyor Woyax daha kaliteli gibi.
Herhangi bir farkları yok desek yeridir.

Bu Woyax'ı alsam anakartı yakar mı?

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın öncelikle Deji daha iyi Woyax bir alt marka, batarya kapasitesi olarak 3610 MAh'lık versiyon daha iyi zaten orijinali 2900 mAh en kötü 2 saatlik bir artış olur Deji best diyeyim siz anlayın.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın öncelikle Deji daha iyi Woyax bir alt marka, batarya kapasitesi olarak 3610 MAh'lık versiyon daha iyi zaten orijinali 2900 mAh en kötü 2 saatlik bir artış olur Deji best diyeyim siz anlayın.

İlk başta Deji aldım fakat 1.ay da hemen şişti değiştirdim ancak onunda hemen şarjı bitiyordu iade ettim Woyax aldım şımdilik iyi bir de alman malı diyiyorlar doğru mu?

İlk başta Deji aldım fakat 1.ay da hemen şişti değiştirdim ancak onunda hemen şarjı bitiyordu iade ettim Woyax aldım şımdilik iyi bir de alman malı diyiyorlar doğru mu?

Bende 7 Plus için Woyax aldım, daha önceden 6 için de Deji almıştım ilaç gibi gelmişti ondan dolayı Deji best dedim bayağı iyi kalitede ayrıyeten Woyax premium Deji bir altı. Woyax alman malı.

Geri
Yukarı