SiyahAy29

Decapat
Daha fazla  
iPhone 7 Plus cihazımın bataryası şişti ve değiştirmem lazım. İnternetten araştırdığımda 3 adet markaya denk geldim. Bu markalardan aralarından kullanıp yorum yapabilecek var mıdır acaba, hangisi daha iyidir? Aslında orijinal batarya taktıracaktım ama ekranım yan sanayi olduğu için Apple batarya değişimi yapmıyor. Herhangi bir parçayı değiştirmek için tüm parçaların orijinal olması gerekiyormuş. Bu yüzden sapa sağlam ekranımı da değiştirmem gerektiğini söylüyorlar ve ekran için 4K istiyorlar. O yüzden mecbur yan sanayi bataryalara yöneldim.

Bunlara ek olarak FPPRO adlı bir teknik servise de denk geldim oradan değiştirip memnun olana veya olmayan arkadaşlar deneyimlerini yazabilirler mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kullanıyorum iPhone 12’de deji 1000 mAh güçlendirilmiş bir bataryayı orijinalinden çok daha iyi gidiyor bunun kapasiteyle de alakası var ama telefon kapalıyken gereksiz şarj düşmeleri, oyunlarda çok daha hızlı azalma gibi sorunlar olmuyor orijinaline göre biraz araştırmanı öneririm diğer markaları ve dejiyi.

Sorunlu kullansaymış bir de ya? Bu iyi bir şey gibi sanki. En doğal beklenti “çalışması” zaten.

Edit: biraz agresif yazmışım amacım kesinlikle o değildi yanlış anlamayın hocam.
hocam bataryayı taktıralı ne kadar süre oldu acaba

Geri
Yukarı