iPhone 7 ekranı değiştirildi ve ekran sarımtıraklaşmış

Ege K

Decapat
Daha fazla  
Merhaba telefonumun ekranı bozulduğu için telefoncuya götürdüm (iPhone 7) ekran değiştirtmek için 350 TL para aldı. Sonra telefonu aldığımda ekranın sarımtırak olduğunu ve normal ekranda üst kısmı çok az aşağı doğru kaymış olduğunu fark ettim. Telefoncuya mesaj attığımda orijinal ekran için 650 TL istiyor ve taktığı kötü ekranı iade almıyor. İade almama hakkı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazık ki babamla konuşmuş ve babamda sormamış açıkcası ekranın sararacağını düşünmemiştim anneminde telefonunun ekranı orjinal değil ancak iki telefonu yan yana koyunca sarartı çok belli eğer breaking bad izlediysen dizinin meksikada geçen bölümleri sapsarı aynı onun gibi oluyor.
Çok kalitesiz bir ekran da takmış olabilir. Bunu söyle. Birde orijinale yakınlar var.

Biz gayette orijinal takıyorduk. Ve bunu belirtiyorduk.
Telefonlardan anlayan birisi olduğunu düşünüyorum peki ekranın üstündeki saat,pil logosu vs. üstündeki bir kısmı ekranın altında kalıyor sebebi nedir?

Çok kalitesiz bir ekran da takmış olabilir. Bunu söyle. Birde orijinale yakınlar var.
Fiyat farkı olarak alırım diyor 350 tl çöpe gidecek.

Biz gayet de orijinal takıyorduk. Ve bunu belirtiyorduk.

IPhone'ye orijinal ne takıyordun mesela? IPhone yedek parçalarını servis dışına vermiyor. Instagram'daki fppro muydu neydi onun gibi telefoncular yurt dışından telefon getirip parçalarına ayırıp onları takıyorlar orijinal olarak, bunu yapan çok telefoncu yok zaten geri kalanlar yan sanayi parçalar takıyor.

Telefonlardan anlayan birisi olduğunu düşünüyorum peki ekranın üstündeki saat,pil logosu vs. üstündeki bir kısmı ekranın altında kalıyor sebebi nedir?

Fiyat farkı olarak alırım diyor 350 tl çöpe gidecek.
Foto atabilirmisiniz ?

IPhone'ye orijinal ne takıyordun mesela? IPhone yedek parçalarını servis dışına vermiyor. Instagram'daki fppro muydu neydi onun gibi telefoncular yurt dışından telefon getirip parçalarına ayırıp onları takıyorlar orijinal olarak, bunu yapan çok telefoncu yok zaten geri kalanlar yan sanayi parçalar takıyor.
Çıkma olarak. Temiz olduğuna inanılan cihazlardan.

IPhone'ye orijinal ne takıyordun mesela? iPhone yedek parçalarını servis dışına vermiyor. Instagram'daki fppro muydu neydi onun gibi telefoncular yurt dışından telefon getirip parçalarına ayırıp onları takıyorlar orijinal olarak, bunu yapan çok telefoncu yok zaten geri kalanlar yan sanayi parçalar takıyor.

Siz nerede yaptırıyorsunuz Apple servis pahalı garantili telefonunda ekranını değiştirmeyip yeni cihaz parasına değişim cihazı veriyorlar ya da garantisiz cihaza çok yüksek fiyata ekran takılıyor ve randevu almak sonra benim bulunduğum şehirdeki gibi bir Apple servis varsa şehrin öbür ucuna gidiyorsunuz.

Orijinal takan yerlerde var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle ekranda takılabiliyor.

Siz nerede yaptırıyorsunuz Apple servis pahalı garantili telefonunda ekranını değiştirmeyip yeni cihaz parasına değişim cihazı veriyorlar ya da garantisiz cihaza çok yüksek fiyata ekran takılıyor ve randevu almak sonra benim bulunduğum şehirdeki gibi bir Apple servis varsa şehrin öbür ucuna gidiyorsunuz.

Ben ekranı kırmadığım için yaptırmıyorum. Şarj cihazı kulaklık gibi aksesuarları telefonumda bulunan Apple Store'den sipariş veriyorum.

Ben ekranı kırmadığım için yaptırmıyorum. Şarj cihazı kulaklık gibi aksesuarları telefonumda bulunan Apple Store'den sipariş veriyorum.

O zaman neden öyle yazıyorsunuz evet şarj cihazı vesaire alınmaz Teknosa vatan MediaMarkt olmadığı sürece ama tamirde Apple destek dışında tek seçenek telefoncu ama buradada iyi güvenilir yerler önemli.

Tamirciye iPhone verilmez telefoncudan telefon değil şarj cihazı bile alınmaz sadece kılıf ve kırılmaz cam alınır geri kalan her şey sahte ellerindeki. Abey orjindirr heağğ diye millete kakalıyorlar servisten veya markanın shop sitesinden 2 katı fiyata alırım kafam rahat olur.
Apple servis, hatalı x müşteriye iade edilmişti. Servis, uzun vida yapmıştı. Doğru köşe başı esnafa güven olmaz, yaparsa onlar yapar :D Apple servis anakart aktarım yapmıyor, nand yükseltme yapmıyor. Esnaf yapıyor.. Genelleme yapmayın bir meslek grubuna. Esnafların hepsine bu gözle bakmaktan vazgeçin.

O zaman neden öyle yazıyorsunuz evet şarj cihazı vesaire alınmaz Teknosa vatan MediaMarkt olmadığı sürece ama tamirde Apple destek dışında tek seçenek telefoncu ama buradada iyi güvenilir yerler önemli.
Onlarda orjinal olmayan her ürün köşe başında satılıyor zaten.

Merhaba telefonumun ekranı bozulduğu için telefoncuya götürdüm (iPhone 7) ekran değiştirtmek için 350 TL para aldı. Sonra telefonu aldığımda ekranın sarımtırak olduğunu ve normal ekranda üst kısmı çok az aşağı doğru kaymış olduğunu fark ettim. Telefoncuya mesaj attığımda orijinal ekran için 650 TL istiyor ve taktığı kötü ekranı iade almıyor. İade almama hakkı var mı?
350 tl iphone 7 ekranı taktırmışsın. Bence çok şey bekleme. Servis ekranı ile arada tabi fark olacak. Ayrıca ekranı takan zatlar kontrol etmeden mi vermişler sana?

Zaten 350 lira olması bile dandik olduğunun işaretini vermiş. Bir iPhone 7 bataryası bile 300 liradan başlıyor.

O fiyata batarya bile güvenilir olmaz. Ayrıca diğer mesajlara ithafen Instagram'da gördüğünüz her şeye inanmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı