iPhone 7 güncel olarak kullanılır mı?

bxtbx

Kilopat
Dostlar iki gün önce bir yakınımız anneme iPhone 7 hediye etti. Annem epey mutlu oldu. Telefonu aldım kurcaladım biraz. WhatsApp, YouTube, Instagram gibi uygulamaları sorunsuz çalıştırıyor. Herhangi bir kasma, aksama yok. Telefon kaymak gibi kayıyor. Telefonun çıkışı 2016 diye biliyorum. Hala böyle sorunsuz çalışması normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pili dışında üzmez, bugünkü haliyle bile çoğu Android’den daha akıcı çalışır. Pil sorunu için de pil değişimi ya da powerbank düşünebilirsiniz.

Dostlar iki gün önce bir yakınımız anneme iPhone 7 hediye etti. Annem epey mutlu oldu. Telefonu aldım kurcaladım biraz. WhatsApp, YouTube, Instagram gibi uygulamaları sorunsuz çalıştırıyor. Herhangi bir kasma, aksama yok. Telefon kaymak gibi kayıyor. Telefonun çıkışı 2016 diye biliyorum. Hala böyle sorunsuz çalışması normal mi?

Welcome to Apple 😉

Cevaplar için teşekkür ederim. 2016 çıkışlı olmasına rağmen sosyal medya ve günlük işler için hala üzmüyor. Telefonu annem kullanıyor zaten. Instagram, Youtube gibi uygulamalardan yemek tarifleri bakıyor. Kullanım amacı bu :)

Anneniz için ideal sayılabilecek bir telefon. Anneler zaten telefonu genellikle sosyal medya ağırlıklı kullandığından ötürü onlar için çipsettir pildir ekrandır bir önemi yok. Rahat bir 2-3 sene idare edecektir yani. Apple her ne kadar güncellemeler ile eski cihazlarının içine etse de genel iPhone deneyiminden ödün vermiyor pek.

Cevaplar için teşekkür ederim. 2016 çıkışlı olmasına rağmen sosyal medya ve günlük işler için hala üzmüyor. Telefonu annem kullanıyor zaten. Instagram, Youtube gibi uygulamalardan yemek tarifleri bakıyor. Kullanım amacı bu :)
O amaç için 5S bile iş görüyor hocam :) iPhone 7 çok daha iyi olmuş hayırlı olsun.

Geri
Yukarı