Günümüzde iPhone 7 kullanılır mı?

Telefonunuz yurtiçi mi? Kaç GB'lik versiyon? Değişeni sorunu vs. var mı? Telefonunuzu satarsanız üzerine ne kadar koyabilirsiniz? Kutusu faturası var mı? Bu sorulara cevap verirseniz geçebileceğiniz telefon önerebilirim. iPhone 7 bu devirde yetersiz. @AlayınaGider

Birde kaç aylık telefon?

Arkadaşlar telefoncu telefonuma iPhone 7 ile takas teklifi sundu bende bir düşüneyim dedim ve hemen size gelip konuyu açayım dedim. Sizce iPhone 7 günümüzde kullanılır mı?

Bak şimdi aldın ya iPhone 7'yi tamam mı şarjını fulledin sonra şarjdan çıkarıp benim yazımın altına iPhone 7 güzel yazacaksınız tam gönder butonuna basacaksın hoop şarjı bitti yani kendini şımartın ne var ne yok bir koy tane iPhone 13 al.

Telefonunuz yurtiçi mi? Kaç GB'lik versiyon? Değişeni sorunu vs. var mı? Telefonunuzu satarsanız üzerine ne kadar koyabilirsiniz? Kutusu faturası var mı? Bu sorulara cevap verirseniz geçebileceğiniz telefon önerebilirim. iPhone 7 bu devirde yetersiz. @AlayınaGider

Birde kaç aylık telefon?
55 GB depolaması var sorunu filan hiç yok tertemiz kullanıyorum telefonu satarsam 1.000 TL koyabilirim, kutusu faturası filan yok hocam hepsini annem atmıştır çoktan çöpe kaç aylık bir cihaz güzel soru hatırlamıyorum ama bayağıdır kullanıyorum 2021 2020 arası tam hatırlamıyorum yanlış olmasın.

55 GB depolaması var sorunu filan hiç yok tertemiz kullanıyorum telefonu satarsam 1.000 TL koyabilirim.
55GB'tan kastettiğiniz 64GB mı? Kaç aylık? Bir de kutusu faturası var mı?

55GB'tan kastettiğiniz 64GB mı? Kaç aylık? Bir de kutusu faturası var mı?
Evet 64 GB kaç aylık olduğunu tam hatırlamıyorum ama bayağıdır kullanıyorum ama temiz kutusu faturası yok annem çoktan atmıştır çöpe bayağı oluyor.

Yukarıdada detaylı anlattım hocam aceleniz var galiba ya da ben geç düzelttim küsura bakmayın :D

Yükseltme yapmak isterim açıkcası ama 1.000 tl koyunca yükseltme nasıl yaparım bilemiyorum belki önereceğiniz telefonda yarıda kaldı ama siz uygun olanı önerin hocam @shockwaveee

Evet 64 GB kaç aylık olduğunu tam hatırlamıyorum ama bayağıdır kullanıyorum ama temiz kutusu faturası yok annem çoktan atmıştır çöpe bayağı oluyor.

Yukarıdada detaylı anlattım hocam aceleniz var galiba ya da ben geç düzelttim küsura bakmayın :D

Yükseltme yapmak isterim açıkcası ama 1.000 tl koyunca yükseltme nasıl yaparım bilemiyorum belki önereceğiniz telefonda yarıda kaldı ama siz uygun olanı önerin hocam @shockwaveee
Telefonunuzun ikinci el piyasası 3.500-4.000TL maksimumdan hesaplasak bir de 1000TL koyunca 5000TL'ye geçilebilecek telefonlar ikinci el S9 fakat gerek olmayacağı için bütçenizi arttırıp değiştirmeyi bekleyin.

Epey sonuçlarıan göre Note 8 ve iPhone 7 karşılaştırıldığında, iPhone 7'nin CPU ve GPU performansı daha iyi gözüküyor.
Note 8 değil Note 8 Pro kullanıyor bu 1.
2. ise iPhone 7 pile oranla müthiş bir performans kaybı gösterecek.
3. ise iPhone 7 ortam sıcaklığı fark etmeksizin direk ısınıp performans kaybı gösterecek.

Öyle epey ile falan olmaz. Kullanmak lazım. Kullanmadıysanız bir şey demeyin...

Geri
Yukarı