iPhone 7 için kısa Lightning kablo önerisi

BthnKaratas

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Yeni iPhone 7 aldım. Xiaomi Powerbank ile kullanmak için kısa kablo arayışı içindeyim. Orijinal bulamadım. DTS 15cm mi alsam? Yoksa Ttec 30 cm mi? Bana 15-20 cm kablo yeter. Diğer önerilere de açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lightning - USB Kablosu (0,5 m)

Orijinal olarak bu boyda var, aradığınızdan biraz uzun ama almışken orijinal almanızı öneririm.
Fazla uzun.30cm bile uzun normalde. Powerbank ile kullanıcam
Buyrun: PowerLine II 1ft Lightning

Hem orjinal kablodan daha kaliteli hem de sırf "Apple" diye 2 bakır kabloya bir ton para ödemezsiniz.
Kalitesi nasıl ? Türkiyede alabileceğim biyer var mı ? Türkiyede 90cm bulabildim hep.

Kalite olarak dünyanın en iyilerinden diyebilirim. 2 senedir bu markanın ürünlerini tercih ediyorum. Normalde 2-3 ayda bir kablo değiştirirdim ancak Anker aldıktan sonra 2 senedir değiştirmedim. Doğal olarak mükemmel bir izlenim bıraktı.

Aliexpress üzerinden Tr'ye getirtebilirsiniz. Ama doğrudan satılıyor mu bilmiyorum Tr'de.

Kalite olarak dünyanın en iyilerinden diyebilirim. 2 senedir bu markanın ürünlerini tercih ediyorum. Normalde 2-3 ayda bir kablo değiştirirdim ancak Anker aldıktan sonra 2 senedir değiştirmedim. Doğal olarak mükemmel bir izlenim bıraktı.

Aliexpress üzerinden Tr'ye getirtebilirsiniz. Ama doğrudan satılıyor mu bilmiyorum Tr'de.

Aliexpressdede 90cm bulabildim. :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı