iPhone 7 için kısa Lightning kablo önerisi

BthnKaratas

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Yeni iPhone 7 aldım. Xiaomi Powerbank ile kullanmak için kısa kablo arayışı içindeyim. Orijinal bulamadım. DTS 15cm mi alsam? Yoksa Ttec 30 cm mi? Bana 15-20 cm kablo yeter. Diğer önerilere de açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lightning - USB Kablosu (0,5 m)

Orijinal olarak bu boyda var, aradığınızdan biraz uzun ama almışken orijinal almanızı öneririm.
Fazla uzun.30cm bile uzun normalde. Powerbank ile kullanıcam
Buyrun: PowerLine II 1ft Lightning

Hem orjinal kablodan daha kaliteli hem de sırf "Apple" diye 2 bakır kabloya bir ton para ödemezsiniz.
Kalitesi nasıl ? Türkiyede alabileceğim biyer var mı ? Türkiyede 90cm bulabildim hep.

Kalite olarak dünyanın en iyilerinden diyebilirim. 2 senedir bu markanın ürünlerini tercih ediyorum. Normalde 2-3 ayda bir kablo değiştirirdim ancak Anker aldıktan sonra 2 senedir değiştirmedim. Doğal olarak mükemmel bir izlenim bıraktı.

Aliexpress üzerinden Tr'ye getirtebilirsiniz. Ama doğrudan satılıyor mu bilmiyorum Tr'de.

Kalite olarak dünyanın en iyilerinden diyebilirim. 2 senedir bu markanın ürünlerini tercih ediyorum. Normalde 2-3 ayda bir kablo değiştirirdim ancak Anker aldıktan sonra 2 senedir değiştirmedim. Doğal olarak mükemmel bir izlenim bıraktı.

Aliexpress üzerinden Tr'ye getirtebilirsiniz. Ama doğrudan satılıyor mu bilmiyorum Tr'de.

Aliexpressdede 90cm bulabildim. :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı