iPhone 7 Instagram videolarında gecikme ve donma

Kiasan

Hectopat
Merhaba, bundan önce 6S kullanıyordum bu sorun yine vardı; gerek Wi-Fi gerek hücreselde videolar donuyor, videolar geç yükleniyor, hikayeler geç yükleniyor.

iPhone 7'ye geçtim, bu sorunlar aynı şekilde devam ediyor. Hücreselde ise normal donma filan çok olmuyor ama gecikme var videolarda.

İzlemek isteyenler için bırakıyorum.
Sorun nedir, nasıl çözerim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim iPad de bile oluyor bazen pille alakalı kapatıp açın şarjda bırakın geçer hatta kaptıp açtıktan sonra baktığınızda şarjı daha fazla göreceksiniz mesela ben Brawl Stars oynarken olmuştu bu olay.

Pil ömrünü bitirmiş olabilir. İç direnci artmış ve yüksek voltaj çıkışı veremiyor muhtemelen eğer pil fazla ısınıyorsa pili değiştirin.

Telefon sıfır mı?
Pil sağlığı ne durumda?
İkinci el, 78 orijinal batarya.
Pil ömrünü bitirmiş olabilir. İç direnci artmış ve yüksek voltaj çıkışı veremiyor muhtemelen eğer pil fazla ısınıyorsa pili değiştirin.
Bilemiyorum bundan önce ki telefonumda da vardı, ama pil orijinal 78, pil ısısına hiç dikkat etmedim.
Bende de oluyor bazen yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bazen ağız önce oynuyor ses sonra geliyor.
İTunes ile sıfırdan yüklemeyi planlıyorum
Benim iPad de bile oluyor bazen pille alakalı kapatıp açın şarjda bırakın geçer hatta kaptıp açtıktan sonra baktığınızda şarjı daha fazla göreceksiniz mesela ben Brawl Stars oynarken olmuştu bu olay.
Evet bazen pil değişiyor daha yüksek çıkıyor.

Merhaba, bundan önce 6S kullanıyordum bu sorun yine vardı; gerek Wi-Fi gerek hücreselde videolar donuyor, videolar geç yükleniyor, hikayeler geç yükleniyor.

iPhone 7'ye geçtim, bu sorunlar aynı şekilde devam ediyor. Hücreselde ise normal donma filan çok olmuyor ama gecikme var videolarda.

İzlemek isteyenler için bırakıyorum.
Sorun nedir, nasıl çözerim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bende son IOS güncellemesi yüklü olduğu halde hiçbir donma ve gecikme olmuyor. Hangi sürümü kullanıyorsunuz ?

Geri
Yukarı