iPhone 7 ısınma ve şarj sorunu

Kutlu.

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Son 2 gündür telefon boşta acayip ısınıyor ve hunharca şarj azalıyor. Garantiye yollamalı mıyım, yoksa sıfırlamak işe yarayabilir mi?

Selamlar. Son 2 gündür telefon boşta acayip ısınıyor ve hunharca şarj azalıyor. Garantiye yollamalı mıyım, yoksa sıfırlamak işe yarayabilir mi?

Merhaba kutlu sıfırlamanın bir işe yarayacağını sanmıyorum. Eğer garantin varsa Apple destek hattını arayarak yardım isteyebilirsin. Eğer teknik bir sorun varsa seni en yakın Apple Teknik servisine yönlendireceklerdir. Yardımcı olduysam ne mutlu bana.
Not: Bir beğeni bırakırsan çok mutlu olurum

Oyun oynarken benim cihazda ısınıyor. Şarz gelirsek geyet güzel gidiyor. Birde şarj olurken bende şarj adaptörü ısınıyor sanırım normal bu. İphone 7 32GB

Benim boştayken bile ısınıyor. Isınması için telefonu kapatmak zorunda kalıyorum. Oyun oynarken de boşta durduğundan daha az şarj gidiyor. Boşta kalınca galiba beni özlüyor :D

Yok oyun dışında ben 30 40 dk instagram ve Facebook hatta Safaride takılıyorum hiç ısınmadı. Senin cihazda sıkıntı var sanırım. Birde iPhone 7 den memnunmusum şu anda en hızlı cihaz.

2 gün öncesine kadar çok memnundum. Gerek kamerası, mikrofonu, hızı, hoparlörü ama en sevdiğim olayı su geçirmemesiydi. Şarjı da çok aktif kullanımda 1.5 gün civarı yetiyordu. Şu sorunu çözebilsem tekrar o eski güzel günlerime döneceğim.

2 gün öncesine kadar çok memnundum. Gerek kamerası, mikrofonu, hızı, hoparlörü ama en sevdiğim olayı su geçirmemesiydi. Şarjı da çok aktif kullanımda 1.5 gün civarı yetiyordu. Şu sorunu çözebilsem tekrar o eski güzel günlerime döneceğim.
Dostum bende alalı 3 gün oldı çok memnunum ama cihazı alır almaz orda s8 le karşılaştırdım s8 den hızlı ama s8 şn kamerası iPhone 7 yi tokatlıyor büyük ihtimalle bu hafta s8 le değiştircem gibi görünüyor sence degermi

Telefondan fazla anlamam. Ben zevk üzerinden yürüyen insanlardanım. Daha iyi bilen birine sorsanız daha iyi olur.

Dostum bende alalı 3 gün oldı çok memnunum ama cihazı alır almaz orda s8 le karşılaştırdım s8 den hızlı ama s8 şn kamerası iPhone 7 yi tokatlıyor büyük ihtimalle bu hafta s8 le değiştircem gibi görünüyor sence degermi
S8 ile değiştirirsen tabiki değer çünkü s8 hem kamera hem batarya hem performans hemde tasarım olarak iphone 7den üstündür.

SM-G930F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı