iPhone 7 Plus 2022'de alınır mı?

Bence söylediğiniz telefonlar 2022 yılında alınmaz, Note 9S ile devam edin daha memnun kalırsınız.

SE 2020 çok eski bir telefon değil ancak bataryası çok az ve bence fiyatını hak etmeyen bir telefon. Sırf iPhone bir cihaz almak için eski nesil ürünlere yönelmeyin derim.

Evet bataryası kötü fakat Xiaomi serilerinin Pro ve Ultra dışında 1-2 yıl içerisinde yazılımsal ve donanımsal sıkıntılarının çok olduğunu duydum. Etrafımda kullananlarda pişman açıkçası. Batarya sorununu yanında powerbank taşıyarak çözebilir fakat dediğiniz gibi bu telefonlar 2022 de alınmaz çok haklısınız. Bütçe artırılıp 1 yıl sonra yeni çıkan modellerden almanız daha iyi olur.

Ben olsam mevcut telefon ile devam ederim. Artık 8 ve altındaki çerçeveli tasarımın da modası geçti.

Arkadaşımda 7+ var. Akıcılık olarak halen çok iyi. Ama sen yine de olabildiğince en yeni modeli almaya zorla. Zira 7+'ın kamerası düşük ışıkta yetersiz kalıyor. Ayrıca bu yılın sonuna doğru son sistem güncellemesin alacak muhtemelen. Uzun süreli kullanmak istiyorsan SE 2020 al geç. Yok ben iPhone deneyimlemek istiyorum ve bütçemi de 5000-6000 seviyesine çıkaramam diyorsan 8 veya 8+ almanı tavsiye ederim. 7+ ve 8, 8+ arasında 1000-1500TL gibi fiyat farkları vardı son baktığımda. Karar sana kalmış. 7+ da 5-6 yıllık telefon olmasına rağmen günümüzdeki çoğu android cihazdan çok çok daha hızlı ve stabil.

Yeni konular

Geri
Yukarı