iPhone 7 Plus 2022'de alınır mı?

fatihggk

Hectopat
Yer
Antalya
128 GB ROS'e renk temiz tüm fonksiyonları çalışıyor, almaya değer mi arkadaşlar? Fiyat 5.500 diyor ama biraz pazarlık yaparız elbette. Tanıdık bir telefoncu.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 Plus kullanıyorum ve telefon yavaş. Uzun ömürde üzebilir hocam.

Yani 8 ve aşağısı imkanı yok gideri olmaz bence, çünkü artık çok eskidi 7 modeli.

Ben 2012-2019 yılı arasında 3s, 4s, 5s, 6s, 7Plus, 8Plus kullandım, 2019 Mart ayından itibaren Android kullanıyorum ama aklım halen iPhone modeller de, yüksek modellerini almak istemiyorum yüksek para vermek istemiyorum şu an iş görür mü birkaç yıl daha o yüzden buraya konu açmak istedim.

Ben 2012-2019 yılı arasında 3s, 4s, 5s, 6s, 7Plus, 8Plus kullandım, 2019 Mart ayından itibaren Android kullanıyorum ama aklım halen iPhone modeller de, yüksek modellerini almak istemiyorum yüksek para vermek istemiyorum şu an iş görür mü birkaç yıl daha o yüzden buraya konu açmak istedim.
Dostum iş görmesine görür de hem pil olarak hem yavaşlık olarak canını sıkabilir, benim sana tavsiyem direkt 8 al plus istersen fiyat artar ancak yapacak bir şey yok, 8 plus alamıyorsan iPhone SE 2020 ikinci el alabilirsin o da çok hızlı ve güzel cihazdır fiyat performans olarak da 7'ye ve 8'e bin basar, 11 çipi bulunmakta içerisinde.

Kardeşim yavaşlıktan kastın nedir, donuyor mu ısınıyor mu oyun vs. şarj konusu nasıl götürüyor seni 1 günü çıkarıyor mu, detaylı bir şey söyleyebilirsen ona göre bir değerlendirme yapacağım, yorum yapanlara teşekkür ederim.
Şarj 1 günü götürüyor (benim için), İnstagram Reels'de takılırken bir yerden sonra donmaya, takılmaya başlıyor. Ve genel anlamda telefonda donmalar yaşıyorum. Bazen Touch ID kullanınca açılması biraz zaman alıyor, bazen uygulamalar biraz yavaş açılıyor. Ve kasınca gerçekten kastığını hissettiriyor.

Şarj 1 günü götürüyor (benim için), Instagram Reels'de takılırken bir yerden sonra donmaya, takılmaya başlıyor. Ve genel anlamda telefonda donmalar yaşıyorum. Bazen Touch ID kullanınca açılması biraz zaman alıyor, bazen uygulamalar biraz yavaş açılıyor. Ve kasınca gerçekten kastığını hissettiriyor.

Anladım kardeşim, teşekkürler.
Birkaç detayına daha bakınayım ona göre değerlendireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı