iPhone 7 Plus alınır mı?

Hocam konu sağlamlığı veya hasar seviyesi değil bende çok pahalı olmayan tüm IPhone'leri kullandım. Örneğin müzik mi indirmek istiyorsunuz. İndirmek için ayrı dönüştürmek için ayrı uygulamadan M4A formatındaki müziği çekmek ayrı ve kaydetmek için ayrı program kullanılıyor mesela. Bahsetmek istediğim IOS'un IPhone'lara verdiği sınırlama. Android bir cihaz hem sınırı olmayan ve rahat kullanıma sahip cihazlardır. Ki zaten Android'ler sağlam değil diye bir şey yok GM serisinden bir telefonum vardı uçurumdan düşürmeme rağmen emektar 10 numara çalışıyordu 😄

İnsanlar bunu zaten biliyor bende o yönünü pek sevmiyorum biraz uğraştırıyor bazı şeylerde ama arayı kapatacak birçokta özelliği var ve her şeyi çoğunlukla stabil çalışıyor, sırf o dediğiniz sebepten telefonu alınmaz demeniz saçma.

Hocam öyleyse para verilmez onlar zaten 2. el ama sıfırdan farksız oluyor bir de kendi çaplarında garanti cveriyorlar 11k iponhe 7 Plus'a verilmez, 2-3 aylık iponhe 11 bile rahat bulursunuz 10k ya belki de.

4K ya da var 7K ya da var baktığın zaman aynı ama içini göremiyorsun.

Ne 7 Plus modeline 11k vermek mi?

Vereceğim demedim zaten fiyatını söylüyorum.

4K ya da var 7K ya da var baktığın zaman aynı ama içini göremiyorsun.

Hocam 3uTools ile baktırabilirsiniz değişenlerine, zaten her şeyi çalışıyorsa fazla bir sorunu yok demektir, 2. el cihazlarda pili 100 olan cihazlar içi açılmış demek oluyor haberiniz olsun, eğer içi açılmış cihaz almak istemiyorsanız diğerlerine bakabilirsiniz ama benim fikrim sadece pili değimişse bile alınır.

İnsanlar bunu zaten biliyor bende o yönünü pek sevmiyorum biraz uğraştırıyor bazı şeylerde ama arayı kapatacak birçokta özelliği var ve her şeyi çoğunlukla stabil çalışıyor, sırf o dediğiniz sebepten telefonu alınmaz demeniz saçma.
Üstüne katayım cümlenin başında örneğin yazmıştım zaten. İphonelerin en başında gelen sorunlardan bir taneside atma sorunudur. Dediğiniz gibi stabil ve hızlı çalışma mantığı için ios un iphonelerde bulundurduğu birşey en ufak donmada uygulamadan/oyundan atma sıkıntısı çoğu iphone da kendim şahit oldum instagramdan bile atma problemleri var. Androidde 5 gün beklesen 5 gün bekler ama açılır o program. Evet duruşu güzel iphone 6 bir cihazınız bile olsa xiaomi mi 11 den bile havalı duruyor tasarımı hoş ama bu pişmanlık olmamasını değiştirmiyor eğerki konuyu açan arkadaş pek sıkıntı çekmem bunlardan diyorsa dediğiniz doğrudur ama bu sıkıntılar çok engel yaratıyor.

Üstüne katayım cümlenin başında örneğin yazmıştım zaten. IPhone'lerin en başında gelen sorunlardan bir taneside atma sorunudur. Dediğiniz gibi stabil ve hızlı çalışma mantığı için IOS'un IPhone'lerde bulundurduğu bir şey en ufak donmada uygulamadan/oyundan atma sıkıntısı çoğu IPhone'da kendim şahit oldum Instagram'dan bile atma problemleri var. Android'de 5 gün beklesen 5 gün bekler ama açılır o program. Evet duruşu güzel iPhone 6 bir cihazınız bile olsa Xiaomi Mi 11'den bile havalı duruyor tasarımı hoş ama bu pişmanlık olmamasını değiştirmiyor eğer ki konuyu açan arkadaş pek sıkıntı çekmem bunlardan diyorsa dediğiniz doğrudur ama bu sıkıntılar çok engel yaratıyor.

Ya tamam ios en kötüsü sizsiniz vallahi en iyisi Android.

Üstüne katayım cümlenin başında örneğin yazmıştım zaten. İphonelerin en başında gelen sorunlardan bir taneside atma sorunudur. Dediğiniz gibi stabil ve hızlı çalışma mantığı için ios un iphonelerde bulundurduğu birşey en ufak donmada uygulamadan/oyundan atma sıkıntısı çoğu iphone da kendim şahit oldum instagramdan bile atma problemleri var. Androidde 5 gün beklesen 5 gün bekler ama açılır o program. Evet duruşu güzel iphone 6 bir cihazınız bile olsa xiaomi mi 11 den bile havalı duruyor tasarımı hoş ama bu pişmanlık olmamasını değiştirmiyor eğerki konuyu açan arkadaş pek sıkıntı çekmem bunlardan diyorsa dediğiniz doğrudur ama bu sıkıntılar çok engel yaratıyor.
Hocam atma problemi yeni nesil cihazlarda hiç görmedim. Ayda yılda bir olur o ayrı.

Geri
Yukarı